Yardım Huawei P20 Lite Yazılım Yükleme İşlemi

emredvrc

Üye
Merhaba arkadaşlar benim ekranım kırıktı yeni ekran taktırdım. Fakat telefon açılmıyor eRecovery menüsüne atıyor. Hard reset atmayı da deniyorum. Fakat atılıyor olarak gözüküyor reboot diyorum sonrasında fakat yine aynı şekilde eRecovery menüsüne atıyor yardımcı olabilir misiniz

Merhaba arkadaşlar benim ekranım kırıktı yeni ekran taktırdım. Fakat telefon açılmıyor eRecovery menüsüne atıyor. Hard reset atmayı da deniyorum. Fakat atılıyor olarak gözüküyor reboot diyorum sonrasında fakat yine aynı şekilde eRecovery menüsüne atıyor yardımcı olabilir misiniz
Elinizde EFT Vamrı Ordan Yazılım Yükliyebilrsiniz

Eft Ücretli Bi Aractır Genelde Ceptelefonu tamrii Yapan Yerlerde Mevcttur

Eft Ücretli Bi Aractır Genelde Ceptelefonu tamrii Yapan Yerlerde Mevcttur
Bu programın cracklısını buldum. Bilgisayara indirsem kendim yapabilir miyim? Bu arada telefon eRecovery modunda iken bağladığımda telefonu görmüyor bilgisayar galiba kablodan kaynaklı. 1 video izledim de dload dosyası filan var bunun için p20 lite c432 için internetten emui9 dload dosyasını mı indirmem gerek

Bu programın cracklısını buldum. Bilgisayara indirsem kendim yapabilir miyim? Bu arada telefon eRecovery modunda iken bağladığımda telefonu görmüyor bilgisayar galiba kablodan kaynaklı. 1 video izledim de dload dosyası filan var bunun için p20 lite c432 için internetten emui9 dload dosyasını mı indirmem gerek
Hızlı Link - Huawei P20 Lite ANE-LX1 C432 Android 9.1.0 Firmware
EFT Testpoint Yapıp Yazılım Yükliyebilrsiniz
Cr..kk Yapamıyabilrsiniz
Yada Verdiğim Yazılımı Sd Kartla yükelemyi Deneyebirsiniz Yada Wifiye Bağlayıp Erovery Üzerinden Günceleme Yapabilrsiniz

Cr..kk program işe yaramaz yazılım yükleme işlemi için Eft Pro Olması lazım .İşlemleri yapacak bilgi sahip değilseniz yapacağınız en iyi şey bir teknik servise gitmeniz.
Aksi takdirde telefona kalıcı zarar verebilirsiniz.

Cihazin Android 9.1 yazilim Dosyasını İndirin Sd Card İle yükleme Yapın Düzelecektir.

SD Card'a yükleyebilirim fakat telefon hiç açılmıyor. İlk başta huawei logosu geliyor sonra gidiyor sonra tekrar geliyor eRecovery menüsüne atıyor direk. Ordan wifi ile sıfırdan kurulum yapmaya çalışıyorum failed hatası veriyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hard reset atmayı denedim wipe data yı seçiyorum sonra yes diyorum sonra tekrar onaylıyorum. %60'a kadar doluyor sonra%100 olup succesful diyor reboot system now diyorum sonrasında fakat yine recovery menüsüne atıyor

SD Card'a yükleyebilirim fakat telefon hiç açılmıyor. İlk başta huawei logosu geliyor sonra gidiyor sonra tekrar geliyor eRecovery menüsüne atıyor direk. Ordan wifi ile sıfırdan kurulum yapmaya çalışıyorum failed hatası veriyor.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Hard reset atmayı denedim wipe data yı seçiyorum sonra yes diyorum sonra tekrar onaylıyorum. %60'a kadar doluyor sonra%100 olup succesful diyor reboot system now diyorum sonrasında fakat yine recovery menüsüne atıyor
cihazi Tp Moduna Alip Eft Dongle Hcu Veya Octoplus huawei tool ile firmware atmanız gerekli
ücretli Bir Programdır.

sorun ekran filminden ondan atıyor recoverye yazılımsal değil

dene ama sorun donanımsal oldugunu biliyorum ekran değiştikten sonra vs. bu tur sorunlar oluyor huawei de

ne kadar fabrikasyon vs. yazılım atsanda düzelmiyor yazılımla

Geri
Üst Alt