TWRP + ROOT Huawei P20 Pro CLT-L09 | CLT-L29 TWRP Yükleme Anlatımı

silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Huawei P20 Pro CLT-L09 ve CLT-L29 cihazının twrp dosyasını ve nasıl yükleme yapılır onu anlatacağım.

Bu işlemleri yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alın.

Cihazınızın ayarlar kısmına girin ve Huawei ve Gmail hesaplarından çıkış yapın.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir.

Bu Twrp dosyasını yükleme yapabilmek için cihazınızın bootloader kilidi açık olması lazım. Ayrıca cihazınız bu işlemlerden sonra garanti kapsamında olmayacaktır. İşlemleri ona göre yapınız.

TWRP Dosyası

Alternatif

Anlatımı

Önce arkadaşlar pc ile cihazınız arasında sıkıntı olmaması açısından Hi Suite programını indirin ve kurun. Hatta yedeklerinizi Hi Suite ile de alabilirsiniz.

1. Cihazınızı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma basılı tutarak saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.
2. Cihazınız fastboot modda açılmış olması lazım.
3. İndirdiğiniz twrp dosyasının ismini değiştirin recovery yapın sadece sonra adb dosyasının içine atın.
4. Adb dosyası içine gelin ve klavyeden Shift tuşuna basılı tutarken mouse ile sağ tıklayın ve komut penceresini burada aç deyin.
5. Ekrana fastboot flash recovery recovery.img yazın. Ve enter tuşuna basın.
6. Burası önemli dikkatli okuyun. Fastboot reboot yazın ve enter tuşuna basın.
7. Cihazın usb kablo bağlantısını kesin ve ses açma tuşuna basılı tutarak twrp moduna girmeye çalışın. Bu işlemleri yaparken hızlı olmanız lazım.
8. Cihaz normal açılırsa aynı işlemleri tekrar yapın. Cihazın normal açılmaması için hemen ses açmaya basıp twrp moda girmeniz lazım.
9. İşlemler bu kadar. Takıldığınız yerde konu altından yorum yapınız yardımcı olacağım.
[/u]
[/u]

hata veriyor.
Sending 'recovery' (23542 KB) OKAY [ 0.551s]
Writing 'recovery' FAILED (remote: 'partition length get error')
Finished. Total time: 0.572s
yardım edermisiniz

hata veriyor.
Sending 'recovery' (23542 KB) OKAY [ 0.551s]
Writing 'recovery' FAILED (remote: 'partition length get error')
Finished. Total time: 0.572s
yardım edermisiniz
Cihazınızın bootloader kilidini açtınız mı?

Evet açtım ama olmuyor bana yardım eder misin.
Ederim. Cihazı fastboot moda alın ve sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Sonra Cihazın aygıt yöneticisinde nasıl göründüğüne bakın. Tahminin driver sorunu olabilir. Hi Suite indirip kurun ve işlemleri tekrarlayın. Hi Suite driver sorununa çare olacaktır.

Ederim. Cihazı fastboot moda alın ve sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Sonra Cihazın aygıt yöneticisinde nasıl göründüğüne bakın. Tahminin driver sorunu olabilir. Hi Suite indirip kurun ve işlemleri tekrarlayın. Hi Suite driver sorununa çare olacaktır.
bilgisayarımı kontrol ederek yapa bilirmisiniz lütfen.Macbook kullanıyorum iterm2 kullanıyorum

Hocam bir sorum olacak çinden gelmiş bir huawei p20 pro m var model numarası AL00 ve 8.1 yüklü çin romu var. Şimdi benim sorum bu telefona avrupa romu yüklemek istiyorum hangi romu ve nasıl yüklemem gerekli bilgi verirmisiz.

Hocam bir sorum olacak çinden gelmiş bir huawei p20 pro m var model numarası AL00 ve 8.1 yüklü çin romu var. Şimdi benim sorum bu telefona avrupa romu yüklemek istiyorum hangi romu ve nasıl yüklemem gerekli bilgi verirmisiz.
Diğer konuda cevap yazdım.

Geri
Üst Alt