Yardım Huawei P20 Pro CLT-L09 Root Atma

smhzhl

Üye
selamun aleykum arkadaşlar
elimde p20 pro var oem kilidi açık buna rom atabilirmiyim
bootloader kilidi ile oem kilidinin ikisi aynı şeymi ?

şimdi başlıkta root atmak diye geçmişsin açıklamaya rom atabilir miyim demişssin
muhtemelen rootlamak istiyorsun cihazı ben yinede bir sorayım tam olarak hangi işlemi yapmak istiyorsun

şimdi başlıkta root atmak diye geçmişsin açıklamaya rom atabilir miyim demişssin
muhtemelen rootlamak istiyorsun cihazı ben yinede bir sorayım tam olarak hangi işlemi yapmak istiyorsun
hocam root atıp rom atıcam ardından yanlışlar için kusura bakma cihazın oem kilidi açık bu oem kili ile bootloader kilidi aynı şeymidir.

hocam root atıp rom atıcam ardından yanlışlar için kusura bakma cihazın oem kilidi açık bu oem kili ile bootloader kilidi aynı şeymidir.
aynı değildir
oem kullanıcıya yöneliik bir güvenlik sistemidir
cihazın çalınması vb. gibi durumlarda data içeriğine erişimi zorlaştırır
ve cihazı çalan şahısların cihazı kullanamaması için geliştirilmiştir
pekte başarılı olduğu söylenemez :D
bootloader kilidi cihazlara dışarıdan müdahale edilmesini engelleyen bir güvenlik önlemidir
bu kilit cihazın stabilitesini korunarak aracıların sattıkları cihazlara yükledikleri sahte/casus yazılımların önüne geçilmesi için oluşturulan bir güvenliktir

aynı değildir
oem kullanıcıya yöneliik bir güvenlik sistemidir
cihazın çalınması vb. gibi durumlarda data içeriğine erişimi zorlaştırır
ve cihazı çalan şahısların cihazı kullanamaması için geliştirilmiştir
pekte başarılı olduğu söylenemez :D
bootloader kilidi cihazlara dışarıdan müdahale edilmesini engelleyen bir güvenlik önlemidir
bu kilit cihazın stabilitesini korunarak aracıların sattıkları cihazlara yükledikleri sahte/casus yazılımların önüne geçilmesi için oluşturulan bir güvenliktir
p20 Pro emui 9 Bunun için Root atmak için. Kullanılabilecek box vs varmıdır. yoksa hala çözümü bulunamadımı

Bootloader acmak icin key satanlar var. Free acan box varsa ya sigma dir yada hcu dur

sigma veya hcu hangi sürüme kadar açabiliyor acaba bilginiz varmı
Sigma supportta bakin orada yazar hangi modelleri desteklediği. Sürüm olarak denemek lazim bilgim yok ama son guncelleme alan cihazlar olmuyor genelde. Repair sürümü yuklenip yapilabilir

selamun aleykum arkadaşlar
elimde p20 pro var oem kilidi açık buna rom atabilirmiyim
bootloader kilidi ile oem kilidinin ikisi aynı şeymi ?
Cihazınızın tam modeli nedir? Üstündeki yazılım hangisidir? Cihazın ayarlarına girip derleme numarasının resmini çekip atarmısın.

3946c6e0-1a14-4eae-bab2-e3f80d195c3d.jpg

hayır bootloader açtırmadım daha hocam huaweiye mesaj atıcam bırde size birşey sorabilirmiyim forum xda gördüm bu seriyi çift sime çevirebiliyorlar. bunun hakında bilginiz varmı
Huawei bildiğim kadarıyla bootloader açmayı kaldırdı. ancak profesyonel araçlar ile açılıyor. Ama sizin cihazın yazılımı çok yüksek. Android 9.0 olmuş şu an hiç bir araç açamaz. Aşağı indirmek lazım ama bildiğim kadarıyla oda mümkün değil.

Geri
Üst Alt