İstek Huawei P20 Pro CLT-L29 IMEI Repair İşlemi

hocam benim zaten 9.0 olmuş daha önce güncellemişim. herhalde zaten imei atılacak olsa bile şu an sorun çıkarabilir. çünkü zaten 8.1 değil o yüzden 9.1 e güncelliyorum. hiç olmazsa dediğiniz yöntemle geri dönerim olmadı yapamazsam bir teknik servise yaptırırım.
hocam bir sorum daha olacak. benim hi suitte güncelleme yapmadan önce 8.1 e geri dönme seçeneği vardı. güncelleme yaptıktan sonra 9.1 e şimdi geri yükleme seçeneğinde 9.0 var. sürekli geri dön diyerek 8.1 e kadar geri yükleyebilir miyim. yani atıyorum şimdi 9.0 a döndüm kapattım açtım ger yükleme seçeneğinde 8.1 çıkar mı. acaba.

hocam bir sorum daha olacak. benim hi suitte güncelleme yapmadan önce 8.1 e geri dönme seçeneği vardı. güncelleme yaptıktan sonra 9.1 e şimdi geri yükleme seçeneğinde 9.0 var. sürekli geri dön diyerek 8.1 e kadar geri yükleyebilir miyim. yani atıyorum şimdi 9.0 a döndüm kapattım açtım ger yükleme seçeneğinde 8.1 çıkar mı. acaba.
Çıkmaz
Hadi çıktı diyelim güvenlik yaması düşmez. Android 8.1 e düşürebilirsiniz güvenlik yaması eski bir yazılımı sd card ile yükleyebilirsiniz

adnanmirsad56 Merhaba Huwaei P20 Pro CLT-L29 imei repair işlemi için bir gelişma varmı? Teşekkürler

Merhabalar konu ile ilgili bir gelişme var mı acaba?
Teşekkürler

Merhaba Konu ile ilgili bir gelişme var mı acaba? Teşekkür ederim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@Kerem47, merhaba Konu ile ilgili bir gelişme var mı acaba? Teşekkür ederim

Merhaba Konu ile ilgili bir gelişme var mı acaba? Teşekkür ederim
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

@Kerem47, merhaba Konu ile ilgili bir gelişme var mı acaba? Teşekkür ederim
Merhaba ustam şuanlık hala bir gelişme yok ama yakın zamanda bir güncelleme gelebilir

Merhaba bu site huawei p20 pro ya imei attığını iddia ediyor doğrumudur bilgi verebilirmisiniz
Www.movical.net

Moderatör tarafında düzenlendi:
adı geçen siteyi deneyebildiniz mi kardeşim?

hcu yeni güncelleme ile yapıyor :)

Evet arkadaşlar hcu client sitesine Clt-l29 u yani p20 proyu eklemiş.
hcu client yıllık üyelik alımını yapmış olan Ankarada telefoncu var mi gelip yaptıralım ? yoksa kredi ile kendim yapayım.

Evet arkadaşlar hcu client sitesine Clt-l29 u yani p20 proyu eklemiş.
hcu client yıllık üyelik alımını yapmış olan Ankarada telefoncu var mi gelip yaptıralım ? yoksa kredi ile kendim yapayım.
Uzaktan yapabiliriz.
Whatsapp

+1 (507) 512-5201 (Sadece Whatsapp üzerinden +1 dikkat ederek yazınız,Lütfen hattı aramayınız!)

Telegram

https://t.me/gsmturkeynet

Doğrudur Şuanda İmei Repair Yapılıyor , Desteği Eklendi p20 ve p20 pro için

Geri
Üst Alt