Yardım Huawei P30 IMEI Repair İşlemi

güncelleme ne zaman gelebilir sizce . P30 pro için bekliyorum.

Merhaba,
Ben de Huawei Mate 20 almayı düşünüyorum yurt dışından (Pro değil, lite da değil) . Henüz imei repair işlemi mümkün değil deniliyor ama meşhur ikinci el ürün satışı yapan sitede satışta olan imei repair işlemi yapılmış cihazlar mevcut. Nasıl olabiliyor?

Merhaba,
Ben de Huawei Mate 20 almayı düşünüyorum yurt dışından (Pro değil, lite da değil) . Henüz imei repair işlemi mümkün değil deniliyor ama meşhur ikinci el ürün satışı yapan sitede satışta olan imei repair işlemi yapılmış cihazlar mevcut. Nasıl olabiliyor?
Server üzerinden işlem yapılıyordu. En son kapalıydı server tekrar açıldımı bilmiyorum

Server üzerinden işlem yapılıyordu. En son kapalıydı server tekrar açıldımı bilmiyorum
Yetkili servisteki arkadaşlara da sordum imei repear işini onlarda yapamıyorlar . Çok ilginç anakartı değişen bir cihaza nasıl cihazın kendi imei sini yazacaklar peki . Bende p30 pro için bekliyorum

Benim düşüncem bu işler planlı yapılıyor. Düne kadar IMEI Repair konusunda en kolay cihazlar Huawei modelleriydi. Ne zaman yükselişe geçti ve Amerika android bu markaya engel koymaya başladı işlerin rengi değişti.

Türkiye de iyi bir pazarı var. Bunu da iyi biliyorlar. Yakın zamanda IMEI Repair konusunda bir gelişme olmaz ise ne yazıkki Türkiye pazarı da ellerinden gidecek.​

Benim düşüncem bu işler planlı yapılıyor. Düne kadar IMEI Repair konusunda en kolay cihazlar Huawei modelleriydi. Ne zaman yükselişe geçti ve Amerika android bu markaya engel koymaya başladı işlerin rengi değişti.

Türkiye de iyi bir pazarı var. Bunu da iyi biliyorlar. Yakın zamanda IMEI Repair konusunda bir gelişme olmaz ise ne yazıkki Türkiye pazarı da ellerinden gidecek.
Aynen öyle ustam 2 cihaz satan revaç gören bir şey yaptım sanıyor insanları uğraştırmaya yöneliyor.
Samsung bundan vazgeçmiş olsa gerek ki pazarda eski yerini bulmak için Imei repair'ı açıyor hemen hemen her modeli oluyor.

Samsung'ların çoğunda imei repair işlemi olmuyor diye biliyordum. Güncel modellerin hangilerinde oluyor?

Türkiye de iyi bir pazarı var. Bunu da iyi biliyorlar. Yakın zamanda IMEI Repair konusunda bir gelişme olmaz ise ne yazıkki Türkiye pazarı da ellerinden gidecek.

???? kısa ve öz en net açıklama olmuş. Teşekkürler Serdar bey

Merhaba p30 lite imei Repair yapılıyor mu

p30 lite modeline imei repair işlemi mevcut mu chimeradan baktığım zaman yalnızca imei recovery var imei repair olmuyor başka bir box/dongle veyahutta manuel bir yöntem var mı

p30 lite modeline imei repair işlemi mevcut mu chimeradan baktığım zaman yalnızca imei recovery var imei repair olmuyor başka bir box/dongle veyahutta manuel bir yöntem var mı

Şimdilik hiç bir box / tool desteklemiyor ancak Sigma'nın çok yakında çıkaracağını düşünüyorum repair özelliğini.

Geri
Üst Alt