Yardım Huawei P30 IMEI Repair İşlemi

Merhaba p30 lite imei Repair yapılmıyor mu halen YouTube den yapıldığına dair videolar gördüm doğruluk payı nedir

Merhaba p30 lite imei Repair yapılmıyor mu halen YouTube den yapıldığına dair videolar gördüm doğruluk payı nedir

Şuan repair olmuyor. Çalışan ama işe yaramayan bir p30 lite bulursaniz, onun Cert dosyasını çekerek kendi cihaziniza yazabilirsiniz. Ancak bu şekilde işlem mevcut. Samsungdaki Cert muhabbetini Huawei de getirdi kırın 710+ modellerde. En iyisi yine beklemek, belki Cert patchleme gibi bir işlem gelir bu cihazlara da.

İmei repair diyor aslı astarı varmı acaba

İmei repair diyor aslı astarı varmı acaba

Yazıları düzgünce okursanız, IMEI Recovery yazdığını göreceksiniz. Repair değil. Recovery ise cihazın null a düşen imeileri veya başka herhangi bir sebep yüzünden imei bozulmuş cihazın, CERT üzerinde yazan orijinal imei numarasına çevirmek için kullanılabilen bir işlem.

Yazıları düzgünce okursanız, IMEI Recovery yazdığını göreceksiniz. Repair değil. Recovery ise cihazın null a düşen imeileri veya başka herhangi bir sebep yüzünden imei bozulmuş cihazın, CERT üzerinde yazan orijinal imei numarasına çevirmek için kullanılabilen bir işlem.

Haklısınız. Kusura bakmayın heyecanla.....

Merhaba arkadaşlar sanırım p30 lite için halen imei repair yapılmıyor fakat bazı sitelerde geçici olarak açtırılması söz konusudur bu işin aslı astarı nedir acaba bilgisi olan var mı açılınca 3 5 günlüğüne mi açılır yoksa uzun vadeli mi açılır

repair yaplıyor arkadaşlar hcu clent güncelleme geldi 710 krin me 970 980 960 artık repair yapıyor

repair yaplıyor arkadaşlar hcu clent güncelleme geldi 710 krin me 970 980 960 artık repair yapıyor

HCU sitesinde resmi bir açıklama yok, birkaç model kendim de denedim sonuç olumsuz. Repair Log'u paylaşabilir misiniz? Neye göre kime göre repair yapıyor diyorsunuz, kanıtınız var mı? Günlerdir böyle bir söylenti var ama hiç bir olumlu işlem raporu göremedim. Sadece Kirin Fastboot loader dosyaları gözüküyor başka da bir şey gözükmüyor uygulama içerisinde. Böyle büyük bir güncelleme gelmiş olsa HCU kendi sitesinde sizce bunu paylaşmaz mıydı? Tüm dünyada en çok beklenen update bu. Sessiz soluksuz getirmezler

HCU sitesinde resmi bir açıklama yok, birkaç model kendim de denedim sonuç olumsuz. Repair Log'u paylaşabilir misiniz? Neye göre kime göre repair yapıyor diyorsunuz, kanıtınız var mı? Günlerdir böyle bir söylenti var ama hiç bir olumlu işlem raporu göremedim. Sadece Kirin Fastboot loader dosyaları gözüküyor başka da bir şey gözükmüyor uygulama içerisinde. Böyle büyük bir güncelleme gelmiş olsa HCU kendi sitesinde sizce bunu paylaşmaz mıydı? Tüm dünyada en çok beklenen update bu. Sessiz soluksuz getirmezler
katılıyorum bende tane kirin 710 var nasıl yapacağöı bilmiyorum brick falan ellemiyorum bilginiz varmı nasıl yapcaığımı ona göre deniyelim

katılıyorum bende tane kirin 710 var nasıl yapacağöı bilmiyorum brick falan ellemiyorum bilginiz varmı nasıl yapcaığımı ona göre deniyelim
Cihaz Tarafımızca Test Edildi Kirin 710ve Diğerlerinde Şuanlık Başarılı Değil Bidahaki Güncellemeyi bekleyelim Sorunu Çözüceklerdir.

merhaba arkadaşlar p30 lite imei repair işlemi çözüldü mü ?

merhaba arkadaşlar p30 lite imei repair işlemi çözüldü mü ?

Hayir. Uzun zaman boyunca da cert harici çözüleceğini tahmin etmiyorum. Ancak bootloader açıp cihazı rootlarsak belki yarın öbür gün Samsunglardaki patch cert e benzer bir durum ile hallolabilir. Bekleyip görmek lazım

merhabalar p30 lite imei repair ne durumda çkmadımı halen

Selam dostlar konuyu hortlatmış olucam biraz ama burdan baskası sorumu cözemez elimde huawei mate 30 pro var yurtdısı edindiğim bilgiye göre crimera tool programı mate 30 proya kadar cihazda imei dahil birçok işlemi yapabiliyoumus sadece kabloyla baglanarak cihaza hiçbir tool kullanmadan mümkünmüdür peki.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

merhabalar p30 lite imei repair ne durumda çkmadımı halen
selam kardeşim crimera tool var arastır o yapabiliyor sanırım.

Selam dostlar konuyu hortlatmış olucam biraz ama burdan baskası sorumu cözemez elimde huawei mate 30 pro var yurtdısı edindiğim bilgiye göre crimera tool programı mate 30 proya kadar cihazda imei dahil birçok işlemi yapabiliyoumus sadece kabloyla baglanarak cihaza hiçbir tool kullanmadan mümkünmüdür peki.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

selam kardeşim crimera tool var arastır o yapabiliyor sanırım.
mate 30 pro için

Geri
Üst Alt