Yardım Huawei P30 Lite MAR-LX1A Brick

erenozdmrr

Üye
Cihazın Frp kilidini kırmak için uğraşırken denediğim yazılımlardan biri cihazı açmaz hale getirdi şuan hiç bir tepki yok ancak Testpoint İle bilgisayar cihazı görüyor bu durumdan nasıl kurtarabiliriz elimde çoğu box mevcut.

Cihazın Frp kilidini kırmak için uğraşırken denediğim yazılımlardan biri cihazı açmaz hale getirdi şuan hiç bir tepki yok ancak Testpoint İle bilgisayar cihazı görüyor bu durumdan nasıl kurtarabiliriz elimde çoğu box mevcut.
Aynı cihazdan elimizde şu an var. Bir dosya aldık deneyip yazarız. Takip edin.​

Eft Dongle ile board software yükleniyor ama hiç bir değişiklik olmuyor
Aldığımız Board Software yazılımını Octoplus Huawei Tool ile yükleyin diye belirtmişler. Ayrıca MRT Dongle Huawei Flash konusunda çok iyi olduğunu gördüm. Büyük ihtimalle MRT Dongle veya Octoplus Huawei Tool ile Board Software yazılımı yükleme yapılır.

2 aracı da denemek lazım.​

Aldığımız Board Software yazılımını Octoplus Huawei Tool ile yükleyin diye belirtmişler. Ayrıca MRT Dongle Huawei Flash konusunda çok iyi olduğunu gördüm. Büyük ihtimalle MRT Dongle veya Octoplus Huawei Tool ile Board Software yazılımı yükleme yapılır.

2 aracı da denemek lazım.
ben hepsini denedim malesef tüm ücretli ücretsiz sitelerde bord yazılımı olmasına rağmen melesef dosya yüklenemiyor. Octopus güvenlik hatası veriyor. Idt fastboot kısmını yüklüyor fakat fastboot a geçince cihaza yazılım atılamıyor. Mrt hiç bir etkisi yok. Şu an cihaz olmuyor tabiki her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz bakarsın yakın zaman da buda olabilir.

ben hepsini denedim malesef tüm ücretli ücretsiz sitelerde bord yazılımı olmasına rağmen melesef dosya yüklenemiyor. Octopus güvenlik hatası veriyor. Idt fastboot kısmını yüklüyor fakat fastboot a geçince cihaza yazılım atılamıyor. Mrt hiç bir etkisi yok. Şu an cihaz olmuyor tabiki her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz bakarsın yakın zaman da buda olabilir.
Bende çoğuyla denedim dediğim gibi sadece Eft Dongle ile yükleme işlemi başarılı görünüyor ama hiç bir şey değişmiyor cihazda bir sonuç bulduğunuz zaman buraya yazabilirseniz çok iyi olur

Bende çoğuyla denedim dediğim gibi sadece Eft Dongle ile yükleme işlemi başarılı görünüyor ama hiç bir şey değişmiyor cihazda bir sonuç bulduğunuz zaman buraya yazabilirseniz çok iyi olur
EFT Dongle yükler ama fake yükleme yapar. Support'a sordum bu sorunu onlarda destek vermediklerini söylediler.

Huawei cihazlarının çoğunun Board Software dosyası mevcut ama yükleme konusunda destek veren araç yok. O yüzden beklemek lazım.

En güzeli hiç uğraşmadan FRP kodu ile kırmak.​

octoplus huaweyi tool varsa dosya verelim dene yoksa anakart benim cihaz garantiliydi servisten yaptırdım aracı ile

Son düzenleme:
dosyaları denedim bütün boxlar ile yükleme yapmıyor programlar şuan
evet bende denedım
octopus huwaı
mrt
eft yazmıyor sadece fastboot yazıyor fastboot mode alıyor fakat gene ekran yok ama alıyor devamı yok :)

dc phonex ıle bootloader yazmayı denıcem zaten umutsuz vaka :)

Henüz destek çıkmadı boxlara. Sorun devam ediyor
Mate 20 lite cihaza sahibi tarafından güncelleme almıyor diye yazılım yüklenmiş cihaz erecovery modda kalmis servise göndermiş ücretli anakart değişimi talep etmişler 1000 TL gibi bir ücret istenmiş cihazın kendi yazılımini SD kart dload yöntemiyle yuklersek düzelir mi düzelmezse ikamet ettiği yeri öğreneyim burdan bir ustaya yonlendirelim

Geri
Üst Alt