Yardım Huawei P30 Lite MAR-LX1A Brick

Mate 20 lite cihaza sahibi tarafından güncelleme almıyor diye yazılım yüklenmiş cihaz erecovery modda kalmis servise göndermiş ücretli anakart değişimi talep etmişler 1000 TL gibi bir ücret istenmiş cihazın kendi yazılımini SD kart dload yöntemiyle yuklersek düzelir mi düzelmezse ikamet ettiği yeri öğreneyim burdan bir ustaya yonlendirelim
SD Krtla Son Yazılımı Yükelemyi Deneyebilrsiniz Hocam

SD Krtla Son Yazılımı Yükelemyi Deneyebilrsiniz Hocam
Onu deniyecem stock rom bulabilirsem ama ise yaramazsa ücretli toollarla fastboot modda yazılım yüklenebilir mi aynı ilde yaşayan bir ustamız varsa onada yonlendirebilirim

Onu deniyecem stock rom bulabilirsem ama ise yaramazsa ücretli toollarla fastboot modda yazılım yüklenebilir mi aynı ilde yaşayan bir ustamız varsa onada yonlendirebilirim
Model Varsa Denenir Hoam Nerde İkamet Ediyorsunuz

Cihaz bana ait değil mesaj attım ikamet. Ettiği yeri söylesin yazarım olmazsa varsa usta oraya yonlendiririm
Hocam Bende de
MAR-LX1A MODEL CİHAZ VAR HARD BRİCK OLDU BENDE EFT PRO VE BİRÇOK ARAÇLA DENEDİM hatta halebtechdeki tüm board flashları denedim ama yine sonuç yok hocam çözüm olursa yayınlarsnz sevinirm

Hocam Bende de
MAR-LX1A MODEL CİHAZ VAR HARD BRİCK OLDU BENDE EFT PRO VE BİRÇOK ARAÇLA DENEDİM hatta halebtechdeki tüm board flashları denedim ama yine sonuç yok hocam çözüm olursa yayınlarsnz sevinirm
Şuan support larda desteği yok ama yakında çıkacaktır. Belki ozman kurtarılabilir cihaz.

p30 lite var ve frp sini acayım derken cihaz cöktü tamamen kapandı sizce ne yapmalıyım
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

p30 lite var ve frp sini acayım derken cihaz cöktü tamamen kapandı sizce ne yapmalıyım
mar-lx1a 10.0.0 (432) yazılımı

Mesaj Otomatik Birleştirildi:

mar-lx1a 10.0.0 (432) yazılımı
Bizim gibi beklemen gerekiyor box üreticileri hala destek getirmedi board yazılımı için

Geri
Üst Alt