Yardım Huawei P30 Lite MAR-LX1M 9.1.0.241(C461E4R1P5) FRP Sorunu

HUAWEI P30 LITE MAR-LX1M 9.1.0.241(C461E4R1P5) FRP SORUNU...bir turlu acamadin frp kilidi.safe mode calendar mode
huawei usb vcom acilmiyor. downgrade nasil yapa bilirim bunu...

HUAWEI P30 LITE MAR-LX1M 9.1.0.241(C461E4R1P5) FRP SORUNU...bir turlu acamadin frp kilidi.safe mode calendar mode
huawei usb vcom acilmiyor. downgrade nasil yapa bilirim bunu...
FRP kodu satın alarak 2 dk da işlem yapabilirsiniz. FRP kodu satıyoruz.​

huawei p30 lite yurtdışından geldi ama süre doldu malesef, kayıt yapılmadı, bunu nasıl aktif ederiz? yani şu an kullanamıyorum. yardım ltf. teşekkürler...

huawei p30 lite yurtdışından geldi ama süre doldu malesef, kayıt yapılmadı, bunu nasıl aktif ederiz? yani şu an kullanamıyorum. yardım ltf. teşekkürler...
Aktif etmek için pasaport kaydı lazım. Bu cihaza şu an IMEI Repair desteği mevcut değil.​

Aktif etmek için pasaport kaydı lazım. Bu cihaza şu an IMEI Repair desteği mevcut değil.

Hocam merhabalar Huawei P20 lite cihazını elden çıkardım. Huawei P30 lite almıştım. Boşuna mı almış oldum yoksa sonradan uygulama güncellemesiyle imei repair olur mu?

Hocam merhabalar Huawei P20 lite cihazını elden çıkardım. Huawei P30 lite almıştım. Boşuna mı almış oldum yoksa sonradan uygulama güncellemesiyle imei repair olur mu?
Şu anlık bir gelişme yok
Serverlar da kapalı
Ama gelecekte ne olur bilemeyiz

Şu anlık bir gelişme yok
Serverlar da kapalı
Ama gelecekte ne olur bilemeyiz
Zaten bu Huawei P30 serisinden sıkıldım. Tam bir utanç kaynağıdır. Hem işlemci falan da eski sürüm en iyisi ben telefona en kısa sürede veda edeyim. İlginiz için teşekkürler.

huawei p30 frp çözüm varmı yardımcı olacak ustalarım varmı.?

Merhabalar.

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Cihazı satın aldım FRP açarız diye internetteki yöntemlerin hiç biri işe yaramıyor.
FRP kodu da biraz masraflı geldi. Nasıl halledebiliriz?

Geri
Üst Alt