Huawei P8 Lite "Please update system again" Hatası

SENAPRO

Üye
merhaba. sorunumu çözmemde yardımcı olursanız çok sevinirim.
49c7c4f2-bc48-4cf8-8dd7-1d4e0fb8785a.jpg

telefonumda böyle bir ekran geldi. power tuşuna basarak bu menüden çıkabiliyorum fakat bu seferde huawei yazısı geliyor ve

WhatsApp Image 2023-05-10 at 19.29.51.jpeg

bu ekranda takılı kalıyor telefon açılmıyor.
normalde telefon açılıyordu. telefonu ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlamıştım. sonra ilk paylaştığım görseldeki ekran geldi.
telefonu içinden sıfırlamak dışında başka hiçbir işlem yapmadım. neden böyle oldu bilmiyorum. yardımcı olabilecek var mı ?
yeterince detay vermişimdir umarım.
(telefonu huawei'nin programı olan HiSuite'yle açmaya çalıştım. bağlı değil diyor. telefonu görmüyor. ve cmd ile de denedim o da telefonu görmedi.)

merhaba. sorunumu çözmemde yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 19657

telefonumda böyle bir ekran geldi. power tuşuna basarak bu menüden çıkabiliyorum fakat bu seferde huawei yazısı geliyor ve

Ekli dosyayı görüntüle 19658

bu ekranda takılı kalıyor telefon açılmıyor.
normalde telefon açılıyordu. telefonu ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlamıştım. sonra ilk paylaştığım görseldeki ekran geldi.
telefonu içinden sıfırlamak dışında başka hiçbir işlem yapmadım. neden böyle oldu bilmiyorum. yardımcı olabilecek var mı ?
yeterince detay vermişimdir umarım.
(telefonu huawei'nin programı olan HiSuite'yle açmaya çalıştım. bağlı değil diyor. telefonu görmüyor. ve cmd ile de denedim o da telefonu görmedi.)
Batarya bitik olma ihtimali var. Yazılım denediniz mi?​

yazılımı hangi araç ile yüklemem gerekiyor ? genelde samsung'a yazılım yükledim sadece. huawei konusunda pek bilgim yok.
Sitemizde konusu var. Huawei yazılım yükleme gsmturkey.net yazın Google'da arayın çıkar.​

Geri
Üst Alt