İstek Huawei P9 Lite 2017 PRA-LX1 Türkçe Board Yazılımı Lazım

• Konbuyu başlatan HyperDC
  • Başlangıç tarihi
H

HyperDC

Merhaba arkadaşlar;

PRA-LX1 Huawei P9 Lite 2017 Brick cihaza Easy Firmware Board Software yükledim cihaz çalıştı lakin içinde Türkçe çıkmadı romun. Sonrasında bir çok UPDATE.APP yüklemesi yaptım lakin cihaz türkçe olmadı. Elinde

Marka: HUAWEI Model Bilgileri: PRA-LX1-/P8 LITE 2017/NOVA LITE/P9 LITE 2017 Bu modellerden birinin Türkçe sürüm olan board firmware bulunup paylaşabilecek olan var mı arkadaşlar? Cihaz tek sim.

Merhaba arkadaşlar;

PRA-LX1 Huawei P9 Lite 2017 Brick cihaza Easy Firmware Board Software yükledim cihaz çalıştı lakin içinde Türkçe çıkmadı romun. Sonrasında bir çok UPDATE.APP yüklemesi yaptım lakin cihaz türkçe olmadı. Elinde

Marka: HUAWEI Model Bilgileri: PRA-LX1-/P8 LITE 2017/NOVA LITE/P9 LITE 2017 Bu modellerden birinin Türkçe sürüm olan board firmware bulunup paylaşabilecek olan var mı arkadaşlar? Cihaz tek sim.
Board Software yazılımları Türkçe olmaz. Stock Rom yükleyin Türkçe gelir.

Romu Eft Pro ile Fastboot Flash adımından yükledim yine sadece çince ve ingilizce geldi fastboot update mod ile mi yüklemeliyim? Yada türkçe gelmesi için hangi yöntem ile ne şekilde yüklemeliyim. Yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar.
Önce Board Software yazılımı yükleyin. Sonra oem düzeltmeniz lazım. Bölge, IMEI, SIM unlock gibi sore Stock yazılım atılacak.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önce Board Software yazılımı yükleyin. Sonra oem düzeltmeniz lazım. Bölge, IMEI, SIM unlock gibi sore Stock yazılım atılacak.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bendeki Board Software sürümünü kurunca cihaz açmıyor yazılım attıktan sonra açılıyor. Board Software paylaşabilir misiniz?

Bord bilgilerim ekteki resimde :

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-03-03 at 15.26.11.jpeg
    WhatsApp Image 2021-03-03 at 15.26.11.jpeg
    150.7 KB · Görüntüleme: 135
Chimera ile vendor düzeltip türkçe sürüm yükledim wifi tekrar gitti. Yardımlarınız için teşekkürler

Geri
Üst Alt