FRP Huawei P9 Lite Mini SLA-L02 Reset FRP Hatası

Miran21

Üye
selamaleyküm arkadaslar yeni aldıgım eft dongle acemıyım huawei p9 lite mini google hesabı istiyor frp yapacam ama telefonu fastboot modu alıyorum reset frp1 basıyorum
Connecting Server .....READY..Fail

if it failed please try reset FRP1 bu hatayı veriyor nasıl yapalım

Hocam Cİhazın Modell Bilgilerini Atarmısınız Imeı Alanın Kapatıp Resim Atın İsterseniz Bakalım

buyur ustam

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-01-04 at 15.25.42.jpeg
    WhatsApp Image 2019-01-04 at 15.25.42.jpeg
    54 KB · Görüntüleme: 30
EFT Denenizmi Hocam EFT Yapar

böyle

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2019-01-04 at 15.35.33.jpeg
    WhatsApp Image 2019-01-04 at 15.35.33.jpeg
    330 KB · Görüntüleme: 73
yok manuel nasıl yapabılrız hocam

selamaleyküm arkadaslar yeni aldıgım eft dongle acemıyım huawei p9 lite mini google hesabı istiyor frp yapacam ama telefonu fastboot modu alıyorum reset frp1 basıyorum
Connecting Server .....READY..Fail

if it failed please try reset FRP1 bu hatayı veriyor nasıl yapalım
Ben daha önce kırdım EFT Dongle ile ama cihazın son güncelleme ne oldu bilmiyorum. Eğer android 8.0 olmuş ise kırmayabilir ama aşağı sürüm ise kırması lazım.

Bazen böyle server hatarı veriyor EFT Dongle biraz uğraşmak lazım. 10 15 dk ara ile tekrar bir deneyin. FRP Reset 1 2 3 sıra ile deneme yapın.

Ben daha önce kırdım EFT Dongle ile ama cihazın son güncelleme ne oldu bilmiyorum. Eğer android 8.0 olmuş ise kırmayabilir ama aşağı sürüm ise kırması lazım.

Bazen böyle server hatarı veriyor EFT Dongle biraz uğraşmak lazım. 10 15 dk ara ile tekrar bir deneyin. FRP Reset 1 2 3 sıra ile deneme yapın.
Chimera ile hallettim abi sorun cözüldü

Geri
Üst Alt