Huawei P9 Lite PRA-LX1 Fastboot Sustom Rom Hatası

sailorboy

Üye
Merhabalar, HUAWEİ PRA LX1 telefonuma dün root atıp twrp yükledim herşey sorunsuzdu, xposed yükledikten sonra telefon bootloopa girdi, ben de sistemi tamamen silmek zorunda kaldım. şimdi fastboot ile custom rom yüklemeye çalışırken şöyle bir hata alıyorum;

target reported max download size of 471859200 bytes
error: write_sparse_skip_chunk: don't care size 955813115 is not a multiple of the block size 4096
error: write_sparse_skip_chunk: don't care size 391523579 is not a multiple of the block size 4096
sending sparse 'system' (434338 KB)...
error: write_sparse_skip_chunk: don't care size 955813115 is not a multiple of the block size 4096
OKAY [ 19.776s]
writing 'system'...
FAILED (remote: sparse flash write failure)
finished. total time: 31.103s

yardımlarınıza muhtacım

Yanlış Yazılım Yüklüyorsun Ustam :) Yazılımı Dogru İndir Ve *#*#2846579#*#* Software Bölümünden Hafıza Kartıyla At

Merhabalar, HUAWEİ PRA LX1 telefonuma dün root atıp twrp yükledim herşey sorunsuzdu, xposed yükledikten sonra telefon bootloopa girdi, ben de sistemi tamamen silmek zorunda kaldım. şimdi fastboot ile custom rom yüklemeye çalışırken şöyle bir hata alıyorum;

target reported max download size of 471859200 bytes
error: write_sparse_skip_chunk: don't care size 391523579 is not a multiple of the block size 4096
sending sparse 'system' (434338 KB)...
OKAY [ 19.776s]
writing 'system'...
FAILED (remote: sparse flash write failure)
finished. total time: 31.103s

yardımlarınıza muhtacım

Telefonun C sürümüne uygun ROM indir. Flashlamayı nereden yapıyorsunuz? EFT Dongle ile mi?
C sürümünüzden emin değilseniz PRA-XXX Board yükleyin, ardından SD Card ile uygun ROM'u yükleyin.

Telefonun C sürümüne uygun ROM indir. Flashlamayı nereden yapıyorsunuz? EFT Dongle ile mi?
C sürümünüzden emin değilseniz PRA-XXX Board yükleyin, ardından SD Card ile uygun ROM'u yükleyin.
dediğiniz terimleri bilmiyorum fastboot üzerinden flaşlamaya çalışıyorum, indirdiğim custom romun yapımcısı romu PRA-LX1 yani benim telefon modelim için hazırlamıştı. PRA-XXX Board linki mevcut mudur ?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Yanlış Yazılım Yüklüyorsun Ustam :) Yazılımı Dogru İndir Ve *#*#2846579#*#* Software Bölümünden Hafıza Kartıyla At
telefonun içinde yazılım yok, arama yerine nasıl gireceğim

EFT Ücretli Bi Aractır

çok sağolun, son birşey soracağım custom rom kurmak istiyorum fastboottan başka yöntem var mı ?

Arkadaşım Huawei lerde Ülke koduna göre yazılımlar değişiyor. buna C kodu deniyor. Custom ROM yüklemek o yüzden sıkıntılı bu cihazlara. Ne yüklediğini iyi bilmen lazım. Orijinal ROM a dönmeni öneririm.

Arkadaşım Huawei lerde Ülke koduna göre yazılımlar değişiyor. buna C kodu deniyor. Custom ROM yüklemek o yüzden sıkıntılı bu cihazlara. Ne yüklediğini iyi bilmen lazım. Orijinal ROM a dönmeni öneririm.
c kodunu nereden öğrenebilirim

Geri
Üst Alt