Huawei Qualcomm İşlemcili Cihazlar

Slm Huawei qualcom İşlemcili Cihazlar için özellikle brick olmuş cihazlar için fastboot modda veya edl modda cihazların bootloader kilidini açacak,board ve stock rom yukluyecek tool öneriniz nedir?

Slm Huawei qualcom İşlemcili Cihazlar için özellikle brick olmuş cihazlar için fastboot modda veya edl modda cihazların bootloader kilidini açacak,board ve stock rom yukluyecek tool öneriniz nedir?
Cihaza ait Board Software yazılımı varsa edl moddan fastboot moda alınır.​

aleyküm selam Huawei qualcom İşlemcili Cihazlar için board software veya bootloader unlock açmaya gerek yok software brrick olmuş olan cihazlar için umt dongle ile uygun update dosyasını zipten çıkart umt dongle qcfire exe ile convert et edl modeden test pointle yükle hepsi bu yazılımsalsa düzelir direk. örnek Y7 prime 2019 DUB-LX1 modeli bu şekilde düzeliyor.
başka boxlar veya dongle lar da convert edip edl modeden yükleme yapabiliyorsa onlarda olur örnek hydra dongle.

Cihaza ait Board Software yazılımı varsa edl moddan fastboot moda alınır.
Serdar ustam fastboot modda board yazılımıni yüklüyorum command not allowed (komut izni verilmiyor) hatası alıyorum cihazın bootloader kilidi kapalı olduğu için olabilir mi çünkü bildiğim kadarıyla bu cihazlara fastboot modda yükleme yapabilmek için unlock olması lazım mesela fastboot modda adb driveri üzerinden system.img cust.img vs yazılımlarını bootloader kapalı iken yemiyor.

aleyküm selam Huawei qualcom İşlemcili Cihazlar için board software veya bootloader unlock açmaya gerek yok software brrick olmuş olan cihazlar için umt dongle ile uygun update dosyasını zipten çıkart umt dongle qcfire exe ile convert et edl modeden test pointle yükle hepsi bu yazılımsalsa düzelir direk. örnek Y7 prime 2019 DUB-LX1 modeli bu şekilde düzeliyor.
başka boxlar veya dongle lar da convert edip edl modeden yükleme yapabiliyorsa onlarda olur örnek hydra dongle.
Ustam cihaza fastboot modda board yazılımı yüklüyorum command not allowed hatası alıyorum umt elimde yok bi arkadaş yardımcı oldu umt ile yazılımı yedi gözüküyor ama açılmadı MMC arızalı veya donanımsal bir sorun var diyelim yine gualcom işlemcili farklı bir Huawei modeli geldi elime onada fastboot modda board yazılımı yüklüyorum command not allowed aynı hatayı alıyorum bootloader kilidi kapalı olduğu için olabilir mi edl modda veya fastboot modda cihazı unlock yapıp sonra fastboot modda board yazılımı denesem değişen bir şey olur mu onu tecrübe etmek istiyorum l.

Geri
Üst Alt