Yardım Huawei Y5 2018 DRA-L21 Stock Rom

• Konbuyu başlatan Lexaion364
  • Başlangıç tarihi
Merhaba elimde bu telefondan var dedemden aldım telefonu sıfırladım dedem desen kilidi koymuş o yüzden bir türlü kilidi açamıyorum stock rom atmam nasıl atarım sadece stok rom atıcam garantili cihaz da
Burada bunu indirin update.app veya bi zip dosyası cıkıcak karsına 8 gb hafıza kartın olması gerekir bicimlendir Exfat olarak ayarla dload klasoru aç onun icine at *#*#2846579#*#* sdcard upgrade gir ordan sdcard upgradeye bas kapanıcak kendisi otomatik yazilim aticak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Burada bunu indirin update.app veya bi zip dosyası cıkıcak karsına 8 gb hafıza kartın olması gerekir bicimlendir Exfat olarak ayarla dload klasoru aç onun icine at *#*#2846579#*#* sdcard upgrade gir ordan sdcard upgradeye bas kapanıcak kendisi otomatik yazilim aticak
attığınız siteden indiriyorum 500 mbydi boyutu iptal ettim Huawei Y5 Prime 2018 (DRA-L21) ( DRA-L21C33B140 (1.0.0.140) ) Stock firmware - Bestshares.net bu siteden indiriyorum 1.5 gb boyutu doğru sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
farketmez usta dogruysa indirir dedigim gibi yap yapamazsan aldıgın hataya göre yardımcı olurum(y)
hocam şöyle bi sıkıntı var ama numerik rakamlara kadar gelemiyorum maalesef kurulum ekranında yani o rakam kombinasyonunu yapıp açamıyorum o yeri

hocam şöyle bi sıkıntı var ama numerik rakamlara kadar gelemiyorum maalesef kurulum ekranında yani o rakam kombinasyonunu yapıp açamıyorum o yeri
veya cihazi kapat ses acma kısma tuslarina basılı tut on off a bas goruntu gelince on off tan elini cek kendisi yükleme ekranına gelicek.

veya cihazi kapat ses acma kısma tuslarina basılı tut on off a bas goruntu gelince on off tan elini cek kendisi yükleme ekranına gelicek.
1.5gblik dosyayı attım ama dosyayı görmüyor çözemedim nedendir dload klasörü açtım update.zipi attım oraya hafıza kartını taktım xfat formatladım 16gblik hafıza kartı

yardımcı olucak biri yok mu :( servis 60 tl para istedi kendim çözebilirim ama nasıl yapılır bilmiyorum huaweilerde :(

Merhaba elimde bu telefondan var dedemden aldım telefonu sıfırladım dedem desen kilidi koymuş o yüzden bir türlü kilidi açamıyorum stock rom atmam nasıl atarım sadece stok rom atıcam garantili cihaz da
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin

sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak

sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin

ve çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Geri
Üst Alt