N

Nbrios

Merhaba Arkadaşlar Paylaşmış olacağım yazılım DRA-LX2 Y5 PRİME 2018 5 MART 2018 Android Güvenlik yamasına sahip.

Dosya içerisinde SP Flash Tool yazılımı Scatter dosyası modem dosyası ve bilindiği üzere hafıza kartından yükleme dosyası mevcuttur.

Gerekli Yönlendirmeler dosya içerisinde bulunmaktadır.

Dosya tarafımca Sd_card olarak Denenmiş kontrol edilmiştir istenildiği takdirde fazla yer kaplamasın diye görüntü bilgilerini paylaşmadım.

Yazılım

SP Flash Tool

Google Drive Yedek

„Huawei Y5“ – „Google“ diskas

Moderatör tarafında düzenlendi:
slm herkese.bende bi tane var açılışta varning gibi kırmızı yazılar çıkıyor. ve sd card ile yüklemmede yapamıyorum bu yüzden. sp flash tool ile yükleme prosödürünü net bi şekilde açıklaya bilir miisiniz. ne yaptıysam tepki vermiyor sp flash tolda. yada bu cihazı kurtarmanın başka yöntemi varmıdır bildiğiniz CİHAZ -- DRA-LX2 120(C185) modelidir. tşkrlr.

slm herkese.bende bi tane var açılışta varning gibi kırmızı yazılar çıkıyor. ve sd card ile yüklemmede yapamıyorum bu yüzden. sp flash tool ile yükleme prosödürünü net bi şekilde açıklaya bilir miisiniz. ne yaptıysam tepki vermiyor sp flash tolda. yada bu cihazı kurtarmanın başka yöntemi varmıdır bildiğiniz CİHAZ -- DRA-LX2 120(C185) modelidir. tşkrlr.
Konudaki yazılımı denediniz mi?

emeğine sağlik ustam
ama bu megadan bi türlü indiremedim
kota aşimi diyor
mega sync yide indirdm olmuyotr malesef

peki dra-L21 (432) repair rom varmıdır peki ?? enginermode kodları çalışmıyor

Merhabalar Bi Tane DRA-LX2 Var İmei Numarası vs Kayıtlı Ama Arama Yapmıyor Modem Dosyasını Nasıl Yükleyebilirim

Merhaba Arkadaşlar Paylaşmış olacağım yazılım DRA-LX2 Y5 PRİME 2018 5 MART 2018 Android Güvenlik yamasına sahip.

Dosya içerisinde SP Flash Tool yazılımı Scatter dosyası modem dosyası ve bilindiği üzere hafıza kartından yükleme dosyası mevcuttur.

Dosya tarafımca Sd_card olarak Denenmiş kontrol edilmiştir istenildiği takdirde fazla yer kaplamasın diye görüntü bilgilerini paylaşmadım.

ustam DRA L21 için uygun yazılımı nereden temin edebilirim telefon brick oldu

dra-lx5 cihazada uyarmı ustam bu flash

dub-lx2 varmı dosyası sizde

hocam merhaba telefonun desen kilidi unutulduğu için stock rom atıcam ama sd kartına atma işlemi olarak maalesef yapamadım sd karttaki dosyayı görmüyor nasıl stock rom atıcam ben bu cihaza

Geri
Üst Alt