Çözüldü Huawei Y5 2019 IMEI Repair Açıklaması

Y6 2019 test point ile oluyor büyük ihtimal bu da test point ile oluyordur
Cihazın arkasını açıp test point yapmanız lazım
Yapamazsanız yardımcı olabilirim
ustam elimde şuan y5 2019 var. dra k k k üzerinden deniyorum. sonuç olumsuz. model bölümünde amn-lx9 var. orada test point noktasına dokunarak yapabilirsiniz diyor. onu seçerek mi yapsak? yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

ustam elimde şuan y5 2019 var. dra k k k üzerinden deniyorum. sonuç olumsuz. model bölümünde amn-lx9 var. orada test point noktasına dokunarak yapabilirsiniz diyor. onu seçerek mi yapsak? yardımcı olabilir misiniz bu konuda?
Test Point ile oluyor ve sanırım sigma pack4 gerekli

Tw ver yardımcı olayım

1 sigma dan mtk platformu seç

2 com kısmından usb auto detected seç

3 phone kısmından huawei DRA-### kısmını seç

4 imeileri yaz repair imei tıkla

5 cihaz kapalı konumda ses açma ve ses kısma tuşlarına basılı tutarak usb ye tak
test point noktalari kisa devre yapilarak usb takmak gerekiyor aksi taktirde repair yapilmiyor ben denedim olmadi test point noktalari ile yapabilmistim

ustam bu cihazın test point bu şekilde deyilmi y5 2019
şimdi yaptım önce sigmada mtk yı seçip boot huawei amn lx9 a alıp usb portu seçip imei repair test point yani o noktalara dokunuyonuz sonrada usb kabloyu bağlıyonuz işlem ok...

Geri
Üst Alt