Huawei Y5 DRA-LX5 IMEI Repair Sorunu

hayırlı gunler bol kazançlar ustam telefonu müşteri aldı götürdü ustam tekrardan gelirse resimi çekip yollayacağim ustam Allah razı olsun sizden

forumda verildi sigmakeyle veya nck dongle ile oluyor y5 modelleri . meta modeden deneyin.

ustam sigma box yok bende y5 lite dir ustam normal y5 ler oluyor mauimeta oluyor ama y5 lite olmuyor bende chimera ve octoplus box huwaei activeli vede umt tool var bunların hiç bir tranesi yapmıyor ustam sadce sigma yapiyor başka alternetif yollar varsa bilgilendirirseniz sevinirim ustam hayırlı bereketli işler ustam

ustam kolay gelsin öncelikle buyur geldi telefon yanlız hocam bende sigma yok chimera var vede octoplus huwei activeli vede umt toll var ustam şimdiden allah razı olsun sizden ustam

Ekli dosyalar

• 20190207_105018.jpg
    20190207_105018.jpg
    1.8 MB · Görüntüleme: 143
  • 20190207_105032.jpg
    20190207_105032.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 131
ustam kolay gelsin öncelikle buyur geldi telefon yanlız hocam bende sigma yok chimera var vede octoplus huwei activeli vede umt toll var ustam şimdiden allah razı olsun sizden ustam
LX5 anroid one olduğu için diğer Y5 ler gibi repair yapılmıyor yeni güncelleme ile sigma ve diğer boxlar bu konuda güncelleme yaptı deneme şansım olmadı. Chimera bu cihaz için güncelleme almadı varsa sigma varsa w3x ile yapman gerek.

tamam ustam cok teşekur ederim ilginiz için kolay gelsin size

arkadaslar hem chimera hemde sigma box servisce pack 1 ile yokladim imei repair yapamadim henuz box lada yok ilerleyen gunlerde ola bilirmis

Huawei Octoplus ile oluyor. Bizzat Kendim yaptım. Cihazı kapalı bir şekilde ses kısma ve ses açma tuşlarına basarak bağlayın sonrası Programda numara girip hallediyorsunuz.

Geri
Üst Alt