Huawei Y5 Prime 2018 TWRP ve Root İsteği

• Konbuyu başlatan cumali13
  • Başlangıç tarihi
C

cumali13

Arkadaslar cok ınternette arastırmama ragmen bu cıhaza uygun TWRP dosyası bulamadım ve nasıl root atılır onu bulamadım magisk le atılıyormus hıc bı bılgım yok bana burada dosya yı atıp nasıl kuracagımızı anlatırsanız sevınırım.

Arkadaslar cok ınternette arastırmama ragmen bu cıhaza uygun TWRP dosyası bulamadım ve nasıl root atılır onu bulamadım magisk le atılıyormus hıc bı bılgım yok bana burada dosya yı atıp nasıl kuracagımızı anlatırsanız sevınırım.
Cihazınızın bootloader kilidi açık mı? Önce bootloader kilidi açılması lazım.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
bootloader kilidi dediginiz sey oem kilit acma mi o acık
Hayır oem değil. Bootloader kilidi açık olması lazım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın. Cihazın ekranında locked veya unlocked yazar. Lock ise Kiliti demektir. Kilidi açmak lazım o zaman.

• Beğen
Tepkiler: Cvt
o dedıgınız yeri actım cınce yazılar cıktı emui felan yaıyordu telefonu kapattım 10 saniye bekledınm ses kısma tusuna basılı tuttum ve usb kabloyuda pc ye bagladım

tamam ben internette arastırdım moderator bey buldum nasıl acacagımı ve actım bootloader kilidni sonra ne yapıcam

ben bootlooader kılıdını adb sayesınde actım suan bootloader unlocked sımdı bu cıhaz a uygun olan twrp dosyasını ve nasıl yuklendıgını bulamadım ?
Cihazın ayarlarına girip tam modeli yazarmısınız.

Geri
Üst Alt