Yardım Huawei Y6 2 Açılmıyor

Turta0

Üye
Y6 2 cihazım huawei logosunu gösterip titriyor ve yeniden başlıyor şarjı bitene denk döngü devam ediyor
Recovery mode'a geçemiyorum

Merhaba. Cihaz nasil bu hale geldi? Elinizde eft pro var mı?

Merhaba. Cihaz nasil bu hale geldi? Elinizde eft pro var mı?
Elimde herhangi bir box yok Hafıza kartı ile yükelemede yapamıyorum
Cihazı normal bir şekilde kullanıyordum ve şarjı sıfıra düştü batarya değişimi yaptırdım sonrasında açılırken resetlemeye başladı

Elimde herhangi bir box yok Hafıza kartı ile yükelemede yapamıyorum
Cihazı normal bir şekilde kullanıyordum ve şarjı sıfıra düştü batarya değişimi yaptırdım sonrasında açılırken resetlemeye başladı

Hocam teknik arıza olabilir

Y6 2 cihazım huawei logosunu gösterip titriyor ve yeniden başlıyor şarjı bitene denk döngü devam ediyor

Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorsanız, arka kapağı söküp, bataryayı çıkarıp geri takın. Ses kısma tuşuna basılı tutarak cihazı USB kablosu ile bilgisayara bağlayın, Fastboot mode a giriyorsa cihaz, stock rom flashlayabilirsiniz. Eğer ki cihaz brick olmuşsa da Testpoint moduna alıp EFT veya benzeri bir program ile Board yazılım ardından da stock rom flashlayabilirsiniz. Elinizde profesyonel toollar yoksa teknik servise götürmenizi öneririm, Huaweilerin yazılımları çok kompleks. Yanlış bir işlem cihazı susturabilir.

Hocam teknik arıza olabilir
sanmıyorum çünkü cihaz recovery mode
Gizli İçerik
Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorsanız, arka kapağı söküp, bataryayı çıkarıp geri takın. Ses kısma tuşuna basılı tutarak cihazı USB kablosu ile bilgisayara bağlayın, Fastboot mode a giriyorsa cihaz, stock rom flashlayabilirsiniz. Eğer ki cihaz brick olmuşsa da Testpoint moduna alıp EFT veya benzeri bir program ile Board yazılım ardından da stock rom flashlayabilirsiniz. Elinizde profesyonel toollar yoksa teknik servise götürmenizi öneririm, Huaweilerin yazılımları çok kompleks. Yanlış bir işlem cihazı susturabilir.
Fasboot moduna geçebiliyorum fakat dongle ve box olmadan stock rom atabilir miyim ?

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.​

Geri
Üst Alt