Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Huawei Y6 2019 MRD-LX1 Modeline Yapmış Olduğum Imeı Repair İşlemini Paylaşacağım;

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecekti

Bu İşlemi Yapmak İçin Elinizde Pack 4 Aktivasyonlu Sigma Key Box Olması Lazım Ve Bu Yalnızca Cep Telefonu Tamiri Yapan Yerlerde Bulunur
Bu İşlemi Yapmak İçin Cihaza Test Point İşlemi Uygulamalısınız

Sigma Key Box Açın Platform Bölümünden Mtk Bölümünü Buradan da Imeı Bölümüne Gelin
Usb (Auto Detect) Olarak Kalsın Model Bölümünden de Huawei MRD-LX1 Seçin
Imeı Numaralarını Girin Ve Repair Imeı Seçeneğine Tıklayın

Aşağıda Bıraktığım Test Point Noktalarına Basılı Şekilde Usb Kablo Takın
İşlem Kısa Bir Süre İçerisinde Gerçekleşecektir

Cihazı Açıp Imeı Numaralarını Kontrol Edin

Takıldığınız Bir Bölüm Olursa Mesaj Bırakırsanız Yardımcı Olabiliriz

Bu Konuda Bana Yardımcı Olan @Kerem47 Ve @odunbey Abilerime Ve Tüm Gsm Turkey Ailesine Teşekkür Ederim

MRD-LX1 Test Point.jpeg
MRD-LX1 ımeı repair.PNG

Moderatör tarafında düzenlendi:
emeğine sağlık usta sigma pack4 için ayrı ücret ödücez o zaman dimi usta bende pack 3 kadar aktif

hocam bu UMT c***k box ile işlem yapılmaz mı

hocam bu UMT c***k box ile işlem yapılmaz mı
Onunla Hiç Deneme Şansım Olmadı
c***k Olduğu İçin Büyük İhtimal Yapmaz (İlk Önce Support'tan Bu Modele Desteği Olup Olmadığına Bakın)
Sigmaya'da Bu Model Yeni Eklendi Ancak Pack 4 Almalısınız

Merhaba Gsm Turkey Üyeleri Sizlere Huawei Y6 2019 MRD-LX1 Modeline Yapmış Olduğum Imeı Repair İşlemini Paylaşacağım;

Bu İşlemi Yapmak İçin Elinizde Pack 4 Aktivasyonlu Sigma Key Box Olması Lazım Ve Bu Yalnızca Cep Telefonu Tamiri Yapan Yerlerde Bulunur

Sigma Key Box Açın Platform Bölümünden Mtk Bölümünü Buradan da Imeı Bölümüne Gelin

Bu Konuda Bana Yardımcı Olan @Kerem47 Ve @odunbey Abilerime Ve Tüm Gsm Turkey Ailesine Teşekkür Ederim

Ekli dosyayı görüntüle 7892Ekli dosyayı görüntüle 7893

başkan başka bi püf noktası varmıdır bunun bunu denedim ama olmadı cihaz versiyon düşürmek gerekiyormu....

Ekli dosyayı görüntüle 7892Ekli dosyayı görüntüle 7893
aynen bu yöntem ile yapıyorum hem cihaz sıfırlanmıyor hemde bilgileri silmiyor istelik işlem süresi max 10 15 dakika

Enes Usta HCU Client ile yapabilir miyiz ondada USB (dedected) seçeneği var ?

islemin uzun surmesi normalmi? Reading data da kaliyor

bende bu cihazdan bi tane var ama imei null önceden yapılmış işleminden bilgim yok nasıl düzeltebiliriz

Octoplus Huawei ile repair yapıyorum repair done! yazıyor ama baktığımda hiç bir şey olmamış eskisi gibi sorun nerede acaba derleme sürümü:9.1.0.234 c432

Geri
Üst Alt