Hsyn.2121

Genel Moderator
Merhaba Arkdaşlar Bu paylaşaağım Konuda Huawei Y6s JAT-L29 9.1.0 IMEI Repair İşlemi
Nasıl Yapılır Onu Analatacağım Bu İşlemleri Yapabimeniz İcin
Elinizde DFTPro Olası Lazım Bu Ücretli Aractır

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın. Konu ile alakasız cevaplar silinecekti
jat-l29.png

işlemden sonra cihaz sıfırlanıyormu hocam

Kod:
 Please, put your device in OFF mode (use Hardware Test Point) and insert USB cable
Waiting for MTK port :Detected (COM27)
Handshaking: start
Handshaking: OK
HW Chip: MT6765
HW version: ca00
SW version: 00
HW sub version: 8a00
Sending Exploit...
Clean Brom Exploit : OK
Sending Exploit: OK
Sending DA Loader: OK
STORAGE TYPE EMMC
eMMC BLOCK: 512.00BB
eMMC BOOT1: 4.00MB
eMMC BOOT2: 4.00MB
eMMC RPMB: 16.00MB
eMMC USER: 29.12GB
Capacity: 29.14GB
DRAM SIZE: 2.00GB
SRAM SIZE: 512.00KB
EMMC ID: 90014a68423861503e016399ea248687[hB8aP>]
IMEIA: 
IMEIB: 
Write data: successful
Wipe security data: successful
Repair IMEI: successful
Operation time: 01:21
Operation: Finish

TEST POİNT

474bd7fd843e9a1b1e2a2d6037afcc46.jpg

Selam,Y6s JAT-L29 cihaz daha önce sıkıntısız yapmıştım. Bu sefer Dft cihazı Null a düşürdü daha önce sıkıntı olmadı diye nvm yedek almadım. Elinde Nvm yedek olan paylaşırsa sevinirim. Sigma,Hydra,Umt,chimera nvm okuyup yapılandırdığı için hata veriyor. Sanırım nvm lazım .Teşekkürler kolay gelsin herkese.

Selam,Y6s JAT-L29 cihaz daha önce sıkıntısız yapmıştım. Bu sefer Dft cihazı Null a düşürdü daha önce sıkıntı olmadı diye nvm yedek almadım. Elinde Nvm yedek olan paylaşırsa sevinirim. Sigma,Hydra,Umt,chimera nvm okuyup yapılandırdığı için hata veriyor. Sanırım nvm lazım .Teşekkürler kolay gelsin herkese.
Merhaba ben genelde bu modellere artık Hydra Tool ile yapıyorum. Önce yedekleri alıyor. Benden saklıyorum. Büyük bir ihtimalle bende vardır. Paylaşırım. Sadece nvdata ve nvram yüklerseniz çözülür.​

Hocam bu cihazın yazılımı var mı ? Cihaz honor JAT-L29 bir kaçtane firmware indirdim ama sp flash tool ile yüklemek üzere chip hatası veriyor.
scatter mt6761
device mt6765

Geri
Üst Alt