Çözüldü Huawei Y7 (2019) DUB-LX1 FRP Reset İşlemi

canonurcan

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Birinci derecede bir yakınım mevcut konu başlığından da anlaşıldığı gibi. Hard-reset sonrası ekran şifresini ve gmail bilgilerini doğru girdiğini iddia ediyor ancak hiçbir şekilde telefon kabul etmiyor ( yanlış bilgi girdiniz ) diyerek uyarı veriyor. bu konu ile ilgili görüş, öneri veya çözümü olan arkaşlar var mıdır?
Desteğiniz ve paylaşımınız için şimdiden teşekkür ederim...
Çözüldü:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba Arkadaşlar,
Birinci derecede bir yakınım mevcut konu başlığından da anlaşıldığı gibi. Hard-reset sonrası ekran şifresini ve gmail bilgilerini doğru girdiğini iddia ediyor ancak hiçbir şekilde telefon kabul etmiyor ( yanlış bilgi girdiniz ) diyerek uyarı veriyor. bu konu ile ilgili görüş, öneri veya çözümü olan arkaşlar var mıdır?
Merhaba Hocam Elinizde Hangi Boxlar Var

Merhaba, Kendim IT ciyim ama elimde cep telefon yazılımı atmaya herhangi bir box yok... bunun başka formulü varmıdır ?

Desteğin ve ilgin için yürekten teşekkür ederim. Paylaşımın beni başarıya taşıdı ve halloldu. Benimde sizin için yapabileceğim birşey var ise lütfen sorunuz. Bende Bilgisayar ve sistemleri ile ilgli konularda oldukca iyim....
Tekrar tekrar teşekkür ederim.

Desteğin ve ilgin için yürekten teşekkür ederim. Paylaşımın beni başarıya taşıdı ve halloldu. Benimde sizin için yapabileceğim birşey var ise lütfen sorunuz. Bende Bilgisayar ve sistemleri ile ilgli konularda oldukca iyim....
Tekrar tekrar teşekkür ederim.
Geccmiş Olsun Ben Size Teşekür Ederim Böyle Bir Güzel Dönüş İcin Hocam Her Zaman Elimizden Geldiği Kadarıyla Her konuda Yardımcı Oluruz ..:coffee:

başka bi yöntemi varmıdır ben yapamadım bu işlemi

Merhaba Arkadaşlar,
Çözüldü:
huawei mrd-lx1 model telefonum olmadı.

arkadaslar bendede varm yeni geldi frp seri numarası var elimde birde emu.8.0.2 dub.lx1 bune yazılım indircem halebde var frp imeil için ama 185 m, 432 mi hangisini indircem sorun olurmu herhangi birini indirip yuklesem tesekkurler

En son güncelleme ile bir çok yol kapanmış durumda, elinde umt box olan var ise cihazı edl moda alıp Qualcomm universal dan frp reset yapabilir.

Geri
Üst Alt