Huawei Y7 2019 Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan haloturk
  • Başlangıç tarihi
H

haloturk

Merhaba,
İyi akşamlar iyi forumlar cümleten.
Arkadaşlar elimde ablamın huawei y7 2019 cihazı var cihazın sarj soketi bozuktu tamir yaptırdık. Tamirden sonra cihaz açıldı ve çocuklar şifreyi unuttuğu için frp silme işlemi tarafımdan yapıldı imei sn hiç bir şekilde silinmedi ama 112 dahi arama yapmıyor radyo açılıyor hatası ve sonrasında mobil ağ kullanılmıyor servis yok hatası almaktayım.
Acaba frp silme işleminden sonra mı oldu yoksa sarj soketi yapıldığından kaynaklı mı başına bu sorun gelen var mıdır.
Yardımlarınızı görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
Saygılarımla cümleten güzel günler dilerim.

Orjinal Plaket Değiştirin ustam Şarj Değişimden Sonra Oluyor böyle sorunlar genelde karşılaşmıtık daha önceden

Merhaba,
İyi akşamlar iyi forumlar cümleten.
Arkadaşlar elimde ablamın huawei y7 2019 cihazı var cihazın sarj soketi bozuktu tamir yaptırdık. Tamirden sonra cihaz açıldı ve çocuklar şifreyi unuttuğu için frp silme işlemi tarafımdan yapıldı imei sn hiç bir şekilde silinmedi ama 112 dahi arama yapmıyor radyo açılıyor hatası ve sonrasında mobil ağ kullanılmıyor servis yok hatası almaktayım.
Acaba frp silme işleminden sonra mı oldu yoksa sarj soketi yapıldığından kaynaklı mı başına bu sorun gelen var mıdır.
Yardımlarınızı görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
Saygılarımla cümleten güzel günler dilerim.
Frp İşlemini Yaparken Ne işlemler Yaptınız.
Konuyu Açarken Uygun Yere Açınız
Forum Kurallarını Okuyunuz

Frp İşlemini Yaparken Ne işlemler Yaptınız.
Konuyu Açarken Uygun Yere Açınız
Forum Kurallarını Okuyunuz

Merhaba,
videodaki metodu yaparak frp silme işlemini yaptım ama nafile hangi teknik servise gitsem farklı bir sorun söylüyor kime güveneyim bilemedim.

ustam şarj soketini değişirken anten takılmamış olabi,lir bi kontrol et yazılımsal olma ihtimali çok zayıf

Birebir aynı sorunum var, çözüm bulabildiniz mı?

umt dongle ile yazılım convert edip yükleyip deneyin. düzelmezse hcu dan forumda bulunan yedekleri geri yükleyip içindeki im i geri yükleyip deneyin. hangisi elinizde varsa önce onu deneyin . çift simli ise teke düşebiliyor.

Merhabalar cihaz nasıl bu hale geldi ?
Kayıtlı cihazı, ekran deseni vardı Hard reset yaptım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

umt dongle ile yazılım convert edip yükleyip deneyin. düzelmezse hcu dan forumda bulunan yedekleri geri yükleyip içindeki im i geri yükleyip deneyin. hangisi elinizde varsa önce onu deneyin . çift simli ise teke düşebiliyor.
Yeniden imei atsak sorun çözülür mü

Radio kapalı diyor, onu alabilsek çözülecelçk aslında. Samsunglarda o kısım servis modu kodu ile açılıyor, Huawei bilmiyorum.

Ustam elimizde dongle yok. Yeni imei yazdık sonuç yine aynı. IC power ve şebeke entegresini değiştireceğiz bu gün.

aynı sorun bende de var bi çözüm bulabildiniz mi

Geri
Üst Alt