Yardım Huawei Y7 2019 Yazılım Yükleme Sorunu

merhaba elimde brick haldeki y7 2019 u fastboot moda aldım ama bootloader lock olduğu için not allowed hatsı veriyor çözüm ?
Merhaba Konu başlığını düzenledim. Lütfen konu açarken başlığa özen gösterelim.

Bilgi - GSM Turkey | Genel Forum Kuralları

Cihazın tam bilgileri lazım. Cihaz fastboot moda girince PC görüyor ise ;

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Kod:
[/B][/B][/CENTER]
[B][B]
[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem get-product-model[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot getvar vendorcountry[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem get-build-number [/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem device-info
Adsız.png

sa hocam y7 prime 2019 sureklı reset atıyor sadece fastboot giriyor nasıl bi işlem yapılır buna

sa hocam y7 prime 2019 sureklı reset atıyor sadece fastboot giriyor nasıl bi işlem yapılır buna
Bugün bir arkadaşım da aynı şeyi söyledi. Hatta 3 tane aynı model böyle bir arıza vermiş. 20 saniyede bir reset attığını söyledi. Onunla beraber de yazılım denedik olmadı. Galiba cihaza Board Software yazılımı yüklemek gerekecek.​

Bugün bir arkadaşım da aynı şeyi söyledi. Hatta 3 tane aynı model böyle bir arıza vermiş. 20 saniyede bir reset attığını söyledi. Onunla beraber de yazılım denedik olmadı. Galiba cihaza Board Software yazılımı yüklemek gerekecek.

20 saniyede bir reset atan bir Huawei Y7 2019 cihaz bende de var. board software denedim başarısız, Fastboot menüye giriyor fakat hiçbir işlem yapılamıyor. Youtube da bir video buldum onu denedim o da başarısız oldu. Kronik bir sorun belli ki, umarım bir çözüm bulunur.

20 saniyede bir reset atan bir Huawei Y7 2019 cihaz bende de var. board software denedim başarısız, Fastboot menüye giriyor fakat hiçbir işlem yapılamıyor. Youtube da bir video buldum onu denedim o da başarısız oldu. Kronik bir sorun belli ki, umarım bir çözüm bulunur.
EDL modda UMT Dongle ile aldığımız yedek var. Onu denemek lazım UMT Dongle ile, sorunu büyük ihtimalle çözer.​

Merhaba arkadaslar bende huawei y7 2019 model telefon var huawei yazisinda kaliyor format attim işe yaramadi ne yapmam lazim nasil yaparim yardimci olur musunuz cok tesekkur ederim iyi calismalar.

elinizde umt dongle varsa uygun yazılımı qcfire exe ile convert edip cihaza test pointle yükleme yaparsanız açılır.

Kod:
[/B][/B][/CENTER]
[B][B]
[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem get-product-model[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot getvar vendorcountry[/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem get-build-number [/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER][/CENTER]

[CENTER]fastboot oem device-info
ustam kolay gelsin ben sürüm düşürecm hata veriyor telefonu fastboot moda aldıgımda phone locked yeşil renktedir altındada frp unlock yazıyor aca bundaan dolayımı sürüm düşmüyor eger bundan dolayı ise bu phone locked hatasını nasıl düzeltebilirim

Geri
Üst Alt