Yardım Huawei Y7 DUB-LX1 Yazılım Yükleme İşlemi

taboglu53

VIP Üye
s.a ustalar huawei y7 dub lx1 bana geldiğinde repair yapılmış ama ses gidip gelmiyor ve kamera da resim çektiğimiz de galeride resim e bakmadan dışarı atıyor hafıza kartı ile stock rom yükledim lakin derleme numarası hala system 8.2.2.036(05T4) olarak görünüyor bunu nasıl hangi yöntemle çözebilirim yardımcı olurmusunuz

s.a ustalar huawei y7 dub lx1 bana geldiğinde repair yapılmış ama ses gidip gelmiyor ve kamera da resim çektiğimiz de galeride resim e bakmadan dışarı atıyor hafıza kartı ile stock rom yükledim lakin derleme numarası hala system 8.2.2.036(05T4) olarak görünüyor bunu nasıl hangi yöntemle çözebilirim yardımcı olurmusunuz
Hcu Varmı Elinizde

eft chimera ve umt var ama hcu servis arkadaşta var ondan temin edebilirim ustam

eft chimera ve umt var ama hcu servis arkadaşta var ondan temin edebilirim ustam
Board Yükleeyin
Board Yükeledikten Sonra
Hcu İle
Model: Dub-L21
vendor:hw
Country:meafnaf
Altt Dual Sım Secin
Cift IMEI Yazıp Repair Yapın
İşlem Bititikten Sonra
Yazılım Yükeleyin Yükelediğiniz Yazılım
C185 Olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
ustam dediklerinizi yaptım malesef cihaz null dan çıkmadı hakkında ya umt ile romda yükledim yine aynı derleme sürümü de resimdeki gibi hangi hangi yazılım yükledimse aynı değişiklik olmadı başka bir öneriniz var mı ustam

Ekli dosyalar

• 20201006_111400[1].jpg
    20201006_111400[1].jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 95
ustalar bu konu hakkında bilgi sahibi olan yardım edebilir mi

ustam dediklerinizi yaptım malesef cihaz null dan çıkmadı hakkında ya umt ile romda yükledim yine aynı derleme sürümü de resimdeki gibi hangi hangi yazılım yükledimse aynı değişiklik olmadı başka bir öneriniz var mı ustam
huseyin ustanın yazdığını eksiksiz yaparsanız 100de 100 düzelir model dub-l21 dir hcu cdma bölümünde yapın işllemi

Geri
Üst Alt