Yardım Huawei Y7 Prime 2018 LDN-L21 C185 Yazılım Bulma

arda65

Üye
arkadaşlar elimde y7 prime 2018 LDN-L21 (c185) cihaz var yazılım yüklyecem sigmakey ile

fakat hangi yazılım olduğunu doğru şekilde bulamadım
sitede halabtecden ekli bi yazılım var imei repair/frp 8.0.0 yazılımı indirdim

ekran resminden klasör içeriğine bakarak hangisi olduğunu söleyebilirmisiniz lütfen

Ekli dosyalar

• 69a30c28ea3bfb3873d1eb7cfd8d2cbe.jpg
    69a30c28ea3bfb3873d1eb7cfd8d2cbe.jpg
    174.1 KB · Görüntüleme: 100
update sd klasörü içinde UPDATE.APP dosyası var onu seçiyorum fakat, write demeden önce baktım yükleme ekranında L22 yazıyordu

arkadaşlar elimde y7 prime 2018 LDN-L21 (c185) cihaz var yazılım yüklyecem sigmakey ile

fakat hangi yazılım olduğunu doğru şekilde bulamadım
sitede halabtecden ekli bi yazılım var imei repair/frp 8.0.0 yazılımı indirdim

ekran resminden klasör içeriğine bakarak hangisi olduğunu söleyebilirmisiniz lütfen
updatesd.zip en altta olanı hafıza kartına atın. Ama dload klasörü oluşturup içine atın. Hafıza kartı xfat olarak biçimlendirilmiş olsun. Ve hafıza kartınız sağlam kaliteli olması lazım.

Cihazda Reset ve arada bir kapanma problemi var ,Ondan atmak istiyorum flashı...kapanıp kendi açılıyor cihaz

updatesd.zip en altta olanı hafıza kartına atın. Ama dload klasörü oluşturup içine atın. Hafıza kartı xfat olarak biçimlendirilmiş olsun. Ve hafıza kartınız sağlam kaliteli olması lazım.
ustam o klasör içindeki yazılımı sigma ile açtığımda içerisinde L22 görüyorum ,yanlış yazılım olmasın cihazım L21

resime bakarmısın hocam

Ekli dosyalar

• 69a30c28ea3bfb3873d1eb7cfd8d2cbe.jpg
    69a30c28ea3bfb3873d1eb7cfd8d2cbe.jpg
    345 KB · Görüntüleme: 48
resime bakarmısın hocam
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

Kod:

fastboot oem device-info

Model: LND-AL00
IMEI: 35820************
Dataver: LDN-L21 8.0.0.155(C185)_DATA_LDN-L21B_hw_meafnaf
SN: 26EBB18623161501
PCB SN: RPDBB18517208135

2019-04-11 11:30:38.380 Phone info data backup saved to file

Kod:

fastboot oem device-info
farklı bir yazılıp indirip kurdum sd den .. çözüldü tşkler

merhabalar hocam benim tel LDN-L21. Fakat aldığım günden beri güncelleme gelmediğini fark ettim. Derleme numaram System 8.0.0.0.xxx(000U) buydu. Kendim sd kart üzerinden format attım. Şuan ise Derleme numarası System 8.0.0.0.069(000Q). Ve hala güncelleme alamıyorum. Yardım edebilirmisiniz.

merhabalar hocam benim tel LDN-L21. Fakat aldığım günden beri güncelleme gelmediğini fark ettim. Derleme numaram System 8.0.0.0.xxx(000U) buydu. Kendim sd kart üzerinden format attım. Şuan ise Derleme numarası System 8.0.0.0.069(000Q). Ve hala güncelleme alamıyorum. Yardım edebilirmisiniz.
@nbrios oem den kaynakli sanirim orm değişmesi gerekiyor

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oem derken neyi kastediyorsunuz. Biraz daha ayrıntılı anlatırmısınız? Ve dosyayı nerden temin edebilirim?

Merhaba öncelikle Hoşgeldiniz.

Cihazın tam bilgileri lazım.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın.

Kod:

fastboot oem device-info

*fastboot oem get-product-model*
LDN-L21

*fastboot getvar vendorcountry*
hw/eu

*fastboot oem get-build-number*
System 8.0.0.069(000Q)

*fastboot oem device-info*
(bootloader) Device tampered: false
(bootloader) Device unlocked: false
(bootloader) Device critical unlocked: false
(bootloader) Charger screen enabled: false
(bootloader) Display panel:
OKAY [ 0.011s]
finished. total time: 0.012s

*fastboot oem get-product-model*
LDN-L21

*fastboot getvar vendorcountry*
hw/eu

*fastboot oem get-build-number*
System 8.0.0.069(000Q)

*fastboot oem device-info*
(bootloader) Device tampered: false
(bootloader) Device unlocked: false
(bootloader) Device critical unlocked: false
(bootloader) Charger screen enabled: false
(bootloader) Display panel:
OKAY [ 0.011s]
finished. total time: 0.012s
Yazılım

Maalesef ki aynı hatayı alıyorum.

Sd kart ile yükleme talimatlarını yazar mısınız ? Zip içerisindeki dosyaları çıkarmalımıyım veya hangi dosyayı çıkarmalıyım.
Mesela son verdiğiniz yazılımda zip içinde dload dosyası; içinde 3 zipli dosya vardı. Zipleri çıkarmadan direk dload klasörünü sd karta attım.

Maalesef ki aynı hatayı alıyorum.

Sd kart ile yükleme talimatlarını yazar mısınız ? Zip içerisindeki dosyaları çıkarmalımıyım veya hangi dosyayı çıkarmalıyım.
Mesela son verdiğiniz yazılımda zip içinde dload dosyası; içinde 3 zipli dosya vardı. Zipleri çıkarmadan direk dload klasörünü sd karta attım.
Bilgi - Huawei Yazılım Yükleme

Geri
Üst Alt