Yardım Huawei Y7 Prime 2019 DUB-LX1 Çİft Dokunma Hatası

• Konbuyu başlatan frtavc
  • Başlangıç tarihi
F

frtavc

Selamınaleyküm telefonda pubg veya Baska bu tarz bir oyun oynarken bir parmağımla ateş edip diğer parmağımla ekranı çeviremiyorum takılı kalıyor ekran ama donma kasma yok sorunu nedir acaba çözümü varmı yardımcı olursanız çok sevinirim

Selamınaleyküm telefonda pubg veya Baska bu tarz bir oyun oynarken bir parmağımla ateş edip diğer parmağımla ekranı çeviremiyorum takılı kalıyor ekran ama donma kasma yok sorunu nedir acaba çözümü varmı yardımcı olursanız çok sevinirim
Hocam sadece o oyunda öyle yapıyorsa ayarlara felan bakın

Bence oyunla alakalı olacağını sanmıyorum. Telefondan kaynaklıdır. Tek dokunma ile çalışıyodur. 2 parmak ikisi aynı anda çalıştırmıyor.
Aslında yeni model bir cihaz. Oyle yapması çok saçma

Bence oyunla alakalı olacağını sanmıyorum. Telefondan kaynaklıdır. Tek dokunma ile çalışıyodur. 2 parmak ikisi aynı anda çalıştırmıyor.
Aslında yeni model bir cihaz. Oyle yapması çok saçma
Evet bende anlam veremedim ama Baska kişilerde var sanırım bu sorun güncelleme ile çözülüyormuş ama güncelleme gelirim bu telefona mechul

Evet bende anlam veremedim ama Baska kişilerde var sanırım bu sorun güncelleme ile çözülüyormuş ama güncelleme gelirim bu telefona mechul
Son gelişmelerden sonra bildiğim kadarıyla Huawei 1 sene daha android tarafından güncellemeleri alacak. Sonrası sözleşme bitiyor o zaman göreceğiz sözleşme yenilenirse Huawei cihazları android güncelleme almaya devam edecektir.

Geri
Üst Alt