anlamadıgım bu c146 c185 c135 bunların her birine ayrı ayrı dosyamı indirmek lazım yani c185 ise c185 dosyamı indircez bi aydınlatırsanız

anlamadıgım bu c146 c185 c135 bunların her birine ayrı ayrı dosyamı indirmek lazım yani c185 ise c185 dosyamı indircez bi aydınlatırsanız

Her ülke için üretilen cihazların C kodu farklıdır mesela
C185 - Orta doğu ve afrika
C432 - Avrupa
С00 - Çin
her cihazın yazılımı farklıdır ondan dolayı cihazın C kodu hangisi ise onu indirmek lazım

C432 - Avrupa
С00 - Çin
her cihazın yazılımı farklıdır ondan dolayı cihazın C kodu hangisi ise onu indirmek lazım
dub-lx1 c461 e ane-lx1 c461 yazılımını atsak sorun olurmu

hcu la deniyorum ondada
Cannot decrypt RSA data from phone hatası alıyorum çoğu kişi bu sürümle hcuda repair işlemini tamamlamış
hocam aynı hatayı ben de alıyorum nasıl çözdünüz? mesaj atamadım size, yardımcı olur musunuz
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

elbette sizinle iletişime gececeğim
aynı sorun bende de var nasıl çözebilirim, hcu dan 15 kredi aldım kaldım öyle, yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Numarası varsa sizde paylaşır mısınız ben de irtibata geçeyim

Numarası varsa sizde paylaşır mısınız ben de irtibata geçeyim

dub-lx1 8.2.0.162(c185) 1 şubat 2020 güncelleme var elimde uygun yazılım varsa yardımcı olurmusunuz yapamadım.repair için yazılım bulamadım.

dub-lx1 8.2.0.162(c185) 1 şubat 2020 güncelleme var elimde uygun yazılım varsa yardımcı olurmusunuz yapamadım.repair için yazılım bulamadım.
haziran edl frımware umt ile yükle repair işlemini tamamla sd kartla güncel yazılımı geri yükle ilem tamamdır dün bu şekilde yaptım.

ustam elimde eft dongel da yok sadece HCU var huawei için chimerada var ama chimera da y7 2019 için hiç bir destek vermiyor.

Huawei Y7 2019 DUB-LX1 8.2.0.162 (C185) IMEI Repair şu solutionu bulamadım ya halabtech dede yok. dosya gem-flashta var üyeliği olan varmı acaba? elimde eft umt hcu mevcut farklı bir metod varmıdır

Vıp Bölümnde Box İhtiyax Dymadan Sürüm Düşürme Yöntemi Var
1 şubat 2020 içindw varmı?
Huawei Y7 2019 DUB-LX1 8.2.0.162 (C185)

Son düzenleme:
Huawei Y7 2019 DUB-LX1 8.2.0.162 (C185) IMEI Repair şu solutionu bulamadım ya halabtech dede yok. dosya gem-flashta var üyeliği olan varmı acaba? elimde eft umt hcu mevcut farklı bir metod varmıdır

1 şubat 2020 içindw varmı?
Huawei Y7 2019 DUB-LX1 8.2.0.162 (C185)
O dosyaya gerek yok. Vip bölümümüzde yapılışı mevcut

C432 - Avrupa
С00 - Çin

Dub-lx1- 8.2.0.136 (eeac55) bunun için hangi rom yüklemek gerekiyor Sigma var şuanda işlem yapmıyor usb port actıgımızda
Unfortunately, heuristic method have been failed.

Dub-lx1- 8.2.0.136 (eeac55) bunun için hangi rom yüklemek gerekiyor Sigma var şuanda işlem yapmıyor usb port actıgımızda
Unfortunately, heuristic method have been failed.
yardımcı olacak varmı dosya ya ücret vereceksek vereyim cunku bu cihaz bana sürekli geliyor

ustam ben sürüm düşürüp repair yaptım ardından en güncel yazılımına sdcard ile yükselttim hatta sistem bile güncelleme verdi güncelledim telefonda şebeke var hat görüyor sorunsuz ancak aramada karşı tarafın sesi gelmiyor ve benim sesim gitmiyor bunun sebebi nedir yazılımsal bi sorunmu ? donanımsal olduğunu sanmıyorum cihazı ben açtım sıvı teması v.s hiçbişey yok

Geri
Üst Alt