Yardım Huawei Y7 Prime 2019 DUB-LX1 C185 Yazılım Sonrası Ses Problemi

Frp Hesabı olmasınmı bide Frp Kır Cihazın
board yazılımını xlm olarak seçeceğim değil mi? update app seçmiyorum o zaman. daha sonra da hafıza kartından dload yükleyeceğim. xlm dosyası DUB-AL00-BD_1.0.0.58_Download.xml adı bu.

board yazılımını xlm olarak seçeceğim değil mi? update app seçmiyorum o zaman. daha sonra da hafıza kartından dload yükleyeceğim. xlm dosyası DUB-AL00-BD_1.0.0.58_Download.xml adı bu.
umt varmı Sizde Hocam

bu yazılımı (board firmware) videoda gösterilen şekilde eft ile atınca sorunu çözmüştüm.board firmwarei videodaki şekilde yükle ne işlem yapacaksan yap sonra normal yazılımı sd card ile yükle

board firmware:
Google Drive - Virus scan warning

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fasboot Alıp DC İle Yüklenebilir
dc phoneix ile yükleme yaparken standart advenced var hangisini seçeceğim acaba. birde update file xlm dosyası olarak seçiyorum. updete.app seçip yüklediğimde cihazz fastboot ekranında kalıyor

dc elimde olmadığı için bişey diyemem ama mantıkla hareket edersek ;
eft ile yazılım atarken modem ile ilgili 6 dosyanın tikini kaldırıp öyle atıyoruz yazılımı ve ses sorunu çözülüyor.sen de aynı mantıkla hareket et .

dc elimde olmadığı için bişey diyemem ama mantıkla hareket edersek ;
eft ile yazılım atarken modem ile ilgili 6 dosyanın tikini kaldırıp öyle atıyoruz yazılımı ve ses sorunu çözülüyor.sen de aynı mantıkla hareket et .
dc de onları ayırıp işlem yapma şansı tanımıyor

ustalar board firmware yükledim model unknow yazıyor yardımcı olursanız sevinirim

ustam eft var qcfire var octo huawei var bunlarla olmazmı ayrıca ses sorunu verdi

ustam build number hatalı imei unknow yazıyor bir türlü düzelmedi qcfire den yükleme yapıyorum bitirmiyor hata veriyor

Geri
Üst Alt