İstek Huawei Y7 Prime 2019 DUB-LX3 C636 Açılmıyor

Ustam bende oppo f5 cph1723 var "mt6763 nvram" dosyasını bulamıyorum cihaz rootlanmıyorda buradan bir üye, sizin halatech sitesinde ücretli üye olduğunuzu söyledi o site de "mt6763 nvram" dosyası varmış ama bir tek ücretli üyeler indirebiliyorlarmış... Ücreti neyse ben sana versem bu nvram dosyasını indirip bana yollayabilir misin ustam gerçekten çok acil olarak lazım bu dosya yardımcı olabilir misin hiç bir yerden bulamıyorum???
halabtech ten bul dosyayı indirem şimdi onu araştırmak için vaktim yok sen bul ben indirem sana

OPPO F5 NV RAM Avanger Readed META_MODE_NVRAM_MT6763_OPPO F5_02_25_2019_18_00_55 File | Halab Tech Support
halabtech ten bul dosyayı indirem şimdi onu araştırmak için vaktim yok sen bul ben indirem sana
OPPO F5 NV RAM Avanger Readed META_MODE_NVRAM_MT6763_OPPO F5_02_25_2019_18_00_55 File | Halab Tech Support Ustam bu link galiba sende bir kontrol et maiu meta da kullanacam
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

OPPO F5 NV RAM CM2MT2 Readed File | Halab Tech Support Ya da bu link sen bakıp kontrol etsen maiu meta ile imei repair yapacağım hangisi uygunsa sen daha iyi bilirsin 2 tane çıktı çünkü site de

Tm reis bulup burdan link atarım sana
Ustam sen nvram mt6763 yazan linkte ki dosyayı indirin bir de numaranızı yazın ücreti ne kadarsa sizi arayıp havale yapim

Ustam sen nvram mt6763 yazan linkte ki dosyayı indirin bir de numaranızı yazın ücreti ne kadarsa sizi arayıp havale yapim

ücredte gerek yok dua edersin OPPO F5 NV RAM Avanger Readed META_MODE_NVRAM_MT6763_OPPO F5_02_25_2019_18_00_55 File By (Support.HalabTech.Com).zip

Geri
Üst Alt