İstek Huawei Y7 Prime 2019 DUB-LX3 C636 Açılmıyor

caqlarsoft

Üye
Elimde Huawei Y7 Prime 2019 DUB-LX3 C636 DUB-LX3 8.2.0.137 C636 sürümlü cihazım vardı repair için.
Cihaza Y7 2019 DUB-LX1 DUB-LX2 DUB-LX3 DUB-AL00 Dubai-AL00A-B Board Software general 8.1.0 r1 EMUI8.2 yazılımını yükledim EFT Pro ile cihaz kapandı açılmıyor.
Sonra UMT üzerinden DUB-LX3 C636 DUB-LX3 8.2.0.137 C636 update.app yi convert yapıp cıhaza edl modda yukledım acılmıstı ama imei model vs hepsi unknow oldu.
Sonra tekrar yazılım atmayı denedım sd kartla ve eft pro upgrade modda falan fakat hata verıyor yukleyemeıyordu.Şuan cıhaz sadece edl moda gırıyor.Yardımcı olabılırmısınz ?

Cihaz şuanda açıldı fakat durumu şu
image0.jpeg
image1.jpeg

slm ustam sorunu çözebildinizmi aynı sorun benimde başımda var umt ile modem yazdırdım sonra hcudan model numarasını dub-l22d ve imei seçip yazdırdım unknow olanların hepsi düzeldi şebekede geldi ancak ses sorunu var aramada ses gelmiyor ne yaptımsa olmadı

slm ustam sorunu çözebildinizmi aynı sorun benimde başımda var umt ile modem yazdırdım sonra hcudan model numarasını dub-l22d ve imei seçip yazdırdım unknow olanların hepsi düzeldi şebekede geldi ancak ses sorunu var aramada ses gelmiyor ne yaptımsa olmadı
Merhaba ustam, cihazı e-recovery moduna alıp download latest version and recovery seçeneğine tıklayıp güncelleme yapmayı dener misiniz

aynı sorun bende de var null oldu suan cıhaz bak dosyası var mı

Cihaz Hcu üzerinden hasarlı yerlerin onarımı yapıldı ve sorun düzeldi arkadaşlar.

Ustam Convert yaparken umt hata veriyor converti nasıl yaptın biraz açıklarmısın

ustalar aynı cihazdan var derleme bozuldu hcu var bi yardımcı olursanız

ustalar aynı cihazdan var derleme bozuldu hcu var bi yardımcı olursanız
Hocam sizin bir konuda yardımınıza ihtiyacım var size beni başka bir üye yönlendirdi özelden yazamadım size buradan yazdım bana yardımcı olur musunuz acaba lütfen

buyur ustam sıkıntı ney sizdede
Ustam bende oppo f5 cph1723 var "mt6763 nvram" dosyasını bulamıyorum cihaz rootlanmıyorda buradan bir üye, sizin halatech sitesinde ücretli üye olduğunuzu söyledi o site de "mt6763 nvram" dosyası varmış ama bir tek ücretli üyeler indirebiliyorlarmış... Ücreti neyse ben sana versem bu nvram dosyasını indirip bana yollayabilir misin ustam gerçekten çok acil olarak lazım bu dosya yardımcı olabilir misin hiç bir yerden bulamıyorum???

Geri
Üst Alt