Yardım Huawei Y7 Prime 2019 IMEI Bilinmeyen Sorunu

ynsplt54

Üye
merhaba ustalar telefonda farklı bir sorun var çözemedim telefona orjinal imei sini yazmama rağmen imei null olarak görünne yaptıysam olmadı

elimde sigma ve umt var bana yardımcı olursanız sevinirim

ss.PNG

20200514_174525.jpg

telefonda şuan board software yüklü orjinal yazılımı yüklediğimde de imeiler gelmiyor

11.PNG
son durum bu cihaza orjinal yazılım yükledim imei bu şekilde

yokmu şu hatayı düzeltecek fikri olan ?

merhaba ustalar telefonda farklı bir sorun var çözemedim telefona orjinal imei sini yazmama rağmen imei null olarak görünne yaptıysam olmadı

elimde sigma ve umt var bana yardımcı olursanız sevinirim

Ekli dosyayı görüntüle 11871

Ekli dosyayı görüntüle 11872

telefonda şuan board software yüklü orjinal yazılımı yüklediğimde de imeiler gelmiyor
başıma geldi stok yazılım attım attıgım imei ile geldi sıfırlama yapın hocam belki olabilyor

Board yüklüyken Sigma ile İmei numarasını ve Derleme numarasını düzeltin ardından sd kartla güncel yazılım yükleyin sorununuz hal olur

denedim ama olmadı imeiyi derleme numarasını yazıyor ama yeniden bilinmeyen olarak görünüyor belkide sigmada ben yaparken hata yapıyor olabilirim nasıl yapılıyor biraz paylaşır mısın
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

başıma geldi stok yazılım attım attıgım imei ile geldi sıfırlama yapın hocam belki olabilyor

denendi ama sonuç alamadım

sorunu bir nevi çözdüm edl modda sound fixx için verilen rom u yükledim cihaz tek imei oldu ama sonunda imei yaza bildim ama hala tam anlamıyla düzeltme nasıl yapılır çözmüş değilim iki imei de nasıl yaza bilirim bu cihaza onu çözemedim elimdeki box larla

elinde varsa Board yazılım yükle.
Ardından resimde ki şekilde sigma ile gerekli yerleri düzenle.
Son Olarak ta BURADAKi Yazılımı Yükle

Ekran Alıntısı.PNG

Son Olarak ta BURADAKi Yazılımı Yükle
bu yazılımı sd karttan yükleyeceğiz deeğilmi birde iki imeide aktrif olur mu kesin şuan tek imei aktif yeniden gitmesin çok uğraştın geri gelsin diye
resimde gösterdiğim gibi yaparsan sigma ile senin tüm sorunların hal olur dediğim yazılımı da sd kartla yükle tamamdır senin işin

hayret admin bu konuyu nasıl kapatıp seni engellemedi :)

aynı sorunun benzeri bendede vardı buraya konu açtım admin konuyu sildi niye diye sordumzaten aynısı var dedi ama vallahide billahide aynısı yoktu özellikle başlığıda çözüleyemen y7 2019 hatası diyerek açtım neysee sonra tabi burdan hiç bir destek alamadım aslında destek alırdım allah var bir kaç kişi yazdı lakin bir kişinin egosu yüzünden başka sitelerde destek aradım allah var yardımcı oldular ülke kodu bozulmuş dediler demek istediğim bazı kişilerin kişisel düşünceleri neyse yada kendinden daha iyi ustaları kabullenmeme gibi kibirli bir bakış olmamasını diliyorum beni engelleye bilirler kimseye bir hakaret etmiyorum kimseye kötü söz kullanmıyorum sadece yaşadığım olayı anlatıyorum buyursun silineni geri paylaşsın biri derseki bu sorun şurda şu tarihte sitede açılmış ben özür dilerim ( erdemliktir ) ama şunu demeye çalışıyorum bilgi her zaman paylaşılınca güzel insanlara yardım etmek kadar güzel bir şey asla yoktur insan olmak kadarda daha güzel bir şey yoktur umarım konu kapanıp silinmeden yardımına biri ulaşır heleki müşteri sorunluysa destek almanıda engelleyenler varsa o zaman biraz sinirlenirsin ama kul hakkına girenler utansın...

Son düzenleme:

aynı sorunun benzeri bendede vardı buraya konu açtım admin konuyu sildi niye diye sordumzaten aynısı var dedi ama vallahide billahide aynısı yoktu özellikle başlığıda çözüleyemen y7 2019 hatası diyerek açtım neysee sonra tabi burdan hiç bir destek alamadım aslında destek alırdım allah var bir kaç kişi yazdı lakin bir kişinin egosu yüzünden başka sitelerde destek aradım allah var yardımcı oldular ülke kodu bozulmuş dediler demek istediğim bazı kişilerin kişisel düşünceleri neyse yada kendinden daha iyi ustaları kabullenmeme gibi kibirli bir bakış olmamasını diliyorum beni engelleye bilirler kimseye bir hakaret etmiyorum kimseye kötü söz kullanmıyorum sadece yaşadığım olayı anlatıyorum buyursun silineni geri paylaşsın biri derseki bu sorun şurda şu tarihte sitede açılmış ben özür dilerim ( erdemliktir ) ama şunu demeye çalışıyorum bilgi her zaman paylaşılınca güzel insanlara yardım etmek kadar güzel bir şey asla yoktur insan olmak kadarda daha güzel bir şey yoktur umarım konu kapanıp silinmeden yardımına biri ulaşır heleki müşteri sorunluysa destek almanıda engelleyenler varsa o zaman biraz sinirlenirsin ama kul hakkına girenler utansın...

hocam vallaha bende bu sitede ilk defa bir konu açtım iki gün içinde bir dönüş oldu senin konu neden niye kapandi bilmiyorum ama geçmiş olsun inşallah sorununu hallede bilmişsindir.

teşekkür ederim deneyip buraya tekrar yazacağım
bu arada vermis olduğun rar şifreli rarşifresini verirmisin.

Forum kurallarına uygun açmamışsınızdır.
Daha öncesinde de belkinuyarıldığınız için siteden uzaklaştırılmışsındır. Durduk yere niye niye silip banalyalım.
Bu arkadaş gibi herkes derdini güzel anlatsa yardımcı olunuyor zaten

Rar şifresi NurGsm7221 Olması lazımmış

Çoklu hesap kullanıyorsunuz.Bu durumda zaten en başından hesaplarınız kapatılacaktır.

Daha öncesinde de belkinuyarıldığınız için siteden uzaklaştırılmışsındır. Durduk yere niye niye silip banalyalım.

Ne diyorum silinen konuyu paylassin siz karar verin kurallara aykirimi degil mi Kapanma sebebi kurallara aykiri degil aynisindan zaten varmis bende diyorum ki ayni sorunu acan paylasan birini ben bulamadim ayrica bu zamana kadar bir kere bile uyarilmadim cunku uyarilacak bir davranista bulunmadim ayni denilen konuyu hic bir forum sitesinde bulamadim baska forum sitelerinde actim ayni konuyu aldigim tepkiler ilk defa boyle bir soruna denk geldik gibi seylerdi neyse ben ogun bu duruma cok uzuldum sadece yardima ihtiyacim vardi bunu engelleyeni allaha havale ettim diyorum da buyursun silineni admin burada yada istedigi yerde paylassin biri derseki sadece biri surda yanlis yazmissin surda kurallara aykiri davranmissin ben hataliyim herkesten ozur dilerim derim ama bunu yapamaz cunku kendiside biliyor hatali oldugunu lakin kabul edemiyor ayrica admine sorun forum kurallarini kendi bilmiyordur :)

Çoklu hesap kullanıyorsunuz.Bu durumda zaten en başından hesaplarınız kapatılacaktır.

Coklu hesap
ben coklu hesap hic bir zaman kullanmadim
Usta buna gerek duymadim

Paylasmis oldugum konu
Elimde huawei y7 2019 cihazım var cihaz müşteriden geldi geldiğinde ekran görüntüsünü aldım altta paylaştım

cihaza eft pro ile board yazılımı yükledim daha sonra sigma ile repair işlemini gerçekleştirdim bundan sonra cihaza normal yazılımı yükleyemedim sd kart ile sürekli pt.failed hatası aldım sonra araştırmalarım sonucu eft pro ile 6 dosyayı bırakarak tekrar yazılım yükledim cihaz unkow olarak çift imei gözüküyor kulaklıktan ses gelmiyor galeriye girince ana ekrana atıyor sonra yine umt ile başka bir yazılım yükledim unkow dan çıkıyor bu sefer tek imei düşüyor kulaklıktan ses gelmiyor galeri ana ekrana yine atıyor ve sd kart ilede yükleme yapılmıyor bu sorunu daha önce yaşayan çözümünde yardımcı olacak ustalarımdan yardım bekliyorum bu konuşmamda açtığım konuda bilmeyerek bir yanlışlık yaptıysam özür dilerim arkadaşlar amaç sadece yardım ne reklam ne çok bilmişlik elimde umt - sigma -mrt -eft pro mevcut

BIRI BANA DESINKI BU PAYLASIM FORUM KURALLARINA AYKIRI ?? Hocam yardim istemekten baska burda nasil bir talep olmus lutfen Allah askina Buyurun bakin ayni konus mevcutmu ses cozumu var sitede ama bu aynisi degil zaten detayli aciklik getirmisim

Son düzenleme:
verilen dosyalar ile ve anlatım ile durum düzeldi çok teşekkür ediyorum elinze emeğinize sağlık..

Geri
Üst Alt