Yardım Huawei Y7 Pro 2019 DUB-LX2 Sürüm Düşürme İşlemi

ustam hardbrick cihaz var umt yedek varmi sizde?
Umt yedeginden ziyade elinizdeki rom varsa umt üzerinden convert app bölümünden convert yapıp bu şekilde cihaza yazılım atmayı denediniz mi. Bu işlem için cihazı edl moda alıp convert ettiğin romu yuklemeyi deneyebilir mısın? İşlem başarısız olursa @silivriserdar ustamizda yedek olacak.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umt yedeginden ziyade elinizdeki rom varsa umt üzerinden convert app bölümünden convert yapıp bu şekilde cihaza yazılım atmayı denediniz mi. Bu işlem için cihazı edl moda alıp convert ettiğin romu yuklemeyi deneyebilir mısın? İşlem başarısız olursa @silivriserdar ustamizda yedek olacak.

rom mevcut ama edl yuklemesi için gerekli olan rawprogram0 pach0 olmadıgı için yukleme başlatamıyorum

rom mevcut ama edl yuklemesi için gerekli olan rawprogram0 pach0 olmadıgı için yukleme başlatamıyorum
board software içinde bootloader image dosyaları var
Loaderi var
Raw
Patch
Bu üçüde mevcut. Drive ekleme işini yapmadım hiç, buraya ekleme yapılıyorsa üçünü ekleyeyim

board software içinde bootloader image dosyaları var
Loaderi var
Raw
Patch
Bu üçüde mevcut. Drive ekleme işini yapmadım hiç, buraya ekleme yapılıyorsa üçünü ekleyeyim
rawprogram ve pach sistem bloklarını görüyormu??? bendekinde görmüyor,,, sadece o iki dosyayı almam mümkünmü?

burada ....

Ekli dosyalar

• bootloaderimage.rar
    4.5 MB · Görüntüleme: 48
paylaşım için teşekkürler ustam,ama eğer umt ye bu rawprogramı gösterince hangi blokları gördüne bakarsanız beni anlarsınız ustam,,sistem boot recovery vb bloklar bu rawprogramda yok,,,

eger umt ile yedek alınmış yedek var ise o yedekteki rawprogram ve pach da iş görecektir,arşivinde olan paylaşırsa sevinirim

cihazı toparlayınca yedek upload yapıcam

@silivriserdar ustamıza nasıl ulasabilirim acaba?

ustam link atar mısın acil lazım

Geri
Üst Alt