Huawei Y9 2018 FLA-LX1 8.0.0.121(C185)

• Konbuyu başlatan Nbrios
  • Başlangıç tarihi
N

Nbrios

Merhabalar Bu dosya Y9 2018 C185 modeline uyumlu Repair yapılan versiyondur. Dosya Tarafımca denenmiş test edilmiştir.
Yapılması gereken Dosya zipden çıkarın ve dload klasörünü hafıza kartınıza atın. Arama Ekranından *#*#2846579#*#* tuşlayın SD_card update demeniz yeterli olacaktır.
MEGA

Gizli İçerik
2baf5638026854d9dfb62d307ed65379
IMG_20181114_162746.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
HUAWEİ Y9 2018 FLA-LX2 İMEİ REPAİR YAPAMIYORUM. BU MODELİN ÇÖZÜMÜ VAR MI DIR?

HUAWEİ Y9 2018 FLA-LX2 İMEİ REPAİR YAPAMIYORUM. BU MODELİN ÇÖZÜMÜ VAR MI DIR?
Öncelikle foruma Hoşgeldiniz.

Forum Kuralları gereği sadece büyük harflerle yazmak yasaktır.

Sorununuza gelince forum kurallarına uygun bir konu açın yardımcı olalım. Sizin söylediğiniz model ile konudaki model farklıdır.

Tesekkurler

Cihaz surumu FLA-LX1 8.0.0.130(C10) tvasiya olunan romu yuklediyimde Software Error hatasi ile uzleshiyorum bir cok Huawei Modellerinde yapdim hic bir sorun olmadi.Simdi ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz

Cihaz surumu FLA-LX1 8.0.0.130(C10) tvasiya olunan romu yuklediyimde Software Error hatasi ile uzleshiyorum bir cok Huawei Modellerinde yapdim hic bir sorun olmadi.Simdi ne yapmam lazim yardimci olurmusunuz
Sorun çözüldü mü?

Hayir henuz linkdeki rom software error hatisi veriyor

Hayir henuz linkdeki rom software error hatisi veriyor
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın ve CMD ekranına aşağıdaki kodları girin çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın ve CMD ekranına aşağıdaki kodları girin çıkan yazıları konuya yazın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number[
Buldum yapiyorum simdi her kese tesekkurler zahmet verdim

Merhabalar Bu dosya Y9 2018 C185 modeline uyumlu Repair yapılan versiyondur. Dosya Tarafımca denenmiş test edilmiştir.

Yapılması gereken Dosya zipden çıkarın ve dload klasörünü hafıza kartınıza atın. Arama Ekranından *#*#2846579#*#* tuşlayın SD_card update demeniz yeterli olacaktır.

MEGA

[Gizli içerik]

ustam sifre

Geri
Üst Alt