Yardım Huawei Y9 2019 IMEI Repair Sorunu

Merhaba arkadaşlarlar elimde huweai y9 2019 var imei pepair sanırım henüz gelmedi bilgisi olan rica ediyorum yazsin yanlız sizinle bir konuyu paylaşmak istedim cihaz 8 ay gibi kullandım çift hat kapandı ama 20 gün uçak midunda wifi kullandım ve cihaz şimdi nasıl oldu bilmiyorum çift hat da açık fikri olan var mı!?

Merhaba arkadaşlarlar elimde huweai y9 2019 var imei pepair sanırım henüz gelmedi bilgisi olan rica ediyorum yazsin yanlız sizinle bir konuyu paylaşmak istedim cihaz 8 ay gibi kullandım çift hat kapandı ama 20 gün uçak midunda wifi kullandım ve cihaz şimdi nasıl oldu bilmiyorum çift hat da açık fikri olan var mı!?
Yeni yıla girince açtılar 4 ay sonra kapanır

Diğeri açılmadı öyle olsa diğeri de acilirdi wifi den uçak modu bağlandığım için beni yurtdisi gördü sanıyorum ve hat takınca aktif oldu turist gibi ? diğer telefon için de deneyeceğim bakalım ne olacak

Diğeri dediğim iki farklı telefon var elimde aynı model umarım yanılıyorum öyle olursa şayet belli bir zaman kullanırım bu şekilde

Mrb kardeş ayni cihaz bndedr var 3 ay kullanamadim sadece evde wifi falan baglaniyodum 1 aya yakimdir acildi inşallah kapanma

Umarım kapanmaz ama sanırım yeniyila girdiğimiz için açılmış olabilir umarım kapanmaz ?

Geri
Üst Alt