Yardım Huawei Y9 Prime 2019 STK-L21 Cihazım Kendini Sıfırlıyor

swxn

Üye
Başlıkta da göründüğü gibi Huawei Y9 Prime 2019 STK-L21 Cihazım kendini sıfırlıyor bazen yeniden başlatıyor bazen uygulamalardan atıyor stock rom aradım fakat bulamadım birde "Cxxx000xx" gibisinden bir kod oluyormuş sanırım bu stock romlarda bunu nasıl bulabilirim yardımcı olabilir misiniz?
Telefonu son 4 ay içerisinde 6. sıfırlayışım ve gerçekten bezmiş durumdayım.

Başlıkta da göründüğü gibi Huawei Y9 Prime 2019 STK-L21 Cihazım kendini sıfırlıyor bazen yeniden başlatıyor bazen uygulamalardan atıyor stock rom aradım fakat bulamadım birde "Cxxx000xx" gibisinden bir kod oluyormuş sanırım bu stock romlarda bunu nasıl bulabilirim yardımcı olabilir misiniz?
Telefonu son 4 ay içerisinde 6. sıfırlayışım ve gerçekten bezmiş durumdayım.
Kedini sıfırlayor derken fabrika ayarlarına mi geri dönüyor tuhaf ilk defa denk geldim rom konusuna gelecek olursak cxxxx vs gibi bı rom yok sadece cihazın bölge koduna uygun olmayan yazilim yüklendiği zmn derleme numarası bozuluyor cihazın ayarlardan kısmından derleme numarasıni yazın uygun stock rom bakalım.

Kedini sıfırlayor derken fabrika ayarlarına mi geri dönüyor tuhaf ilk defa denk geldim rom konusuna gelecek olursak cxxxx vs gibi bı rom yok sadece cihazın bölge koduna uygun olmayan yazilim yüklendiği zmn derleme numarası bozuluyor cihazın ayarlardan kısmından derleme numarasıni yazın uygun stock rom bakalım.
12.0.0.225(C432ER2P1)

Değinmeyi unutmuşum çok üzgünüm.
Cihazdaki tüm kurulu uygulamalar yok oluyor ve sadece ilk kurulumdaki uygulamalar beliriyor, fakat parmak izi ve ekran kilidim kalıyor.
Bazende kendi kendini yeniden başlatıyor.

Dostlar lütfen konuya bakar mısınız?

Deneyeceğim fakat derleme numaraları uyuşmuyor, sorun olmasın?
Birde cihaz STK-L21 olarak geçiyor ama attığınız link STK-L21A olarak görünüyor.
Derleme numarası güncellenmiş
C432E2R2P1
Olarak kendini değiştirmiş

Bir şey olmaz bnm size verdiğim yazilim düşük sürüm yüksek sürümünü bulamadım android 9 dada cihaz aynı sorunu verecek mi.
Verdiğiniz linkteki dosyadan dload klasörünü çıkarıp sd kartıma attım, ardından ses açma ve güç tuşu ile emui panele geldim ve oradan sd kart ile güncellemeyi seçtim ve
Software install failed!
incompatible with current version.
Please download the correct update package.

Hatası aldım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Edit SDKartı exFAT olarak biçimlendirdim.

Verdiğiniz linkteki dosyadan dload klasörünü çıkarıp sd kartıma attım, ardından ses açma ve güç tuşu ile emui panele geldim ve oradan sd kart ile güncellemeyi seçtim ve
Software install failed!
incompatible with current version.
Please download the correct update package.

Hatası aldım.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Edit SDKartı exFAT olarak biçimlendirdim.
Cihazınızin yazılımsal bir sorunu olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimalle donanimsaldir anakart kaynaklı olabilir sağlam bir ustanın o cihaza bakması lazım yazılımı yüklemenin nedeni düşük sürüm olduğu için hata veriyor her ihtimale karşı yazılım denemekte fayda var diye size o linki verdim isterseniz farklı bir yazılım daha deneyebilirsiniz.

Cihazınızin yazılımsal bir sorunu olduğunu düşünmüyorum büyük ihtimalle donanimsaldir anakart kaynaklı olabilir sağlam bir ustanın o cihaza bakması lazım yazılımı yüklemenin nedeni düşük sürüm olduğu için hata veriyor her ihtimale karşı yazılım denemekte fayda var diye size o linki verdim isterseniz farklı bir yazılım daha deneyebilirsiniz.
Teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.
Konu kilitlenebilir.

Geri
Üst Alt