İstek Huawei Y9 Prime 2019 STK-L22 Cert Yazma

ensar07

VIP Üye
ustalar kolay gelsin chimeradan cert yazmak istedim ancak önce bi read cert dedim cihaz fastboot moda aldı dosya flasladı cihaz bidaha açılmıyor bi yardım

ustalar kolay gelsin chimeradan cert yazmak istedim ancak önce bi read cert dedim cihaz fastboot moda aldı dosya flasladı cihaz bidaha açılmıyor bi yardım
HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.

HUAWEI YAZILIM BULMA

Cihazın bilgilerini öğrenmemiz lazım onun için;

Önce bilgisayarınıza minimal_adb_fastboot_v1.4.3_setup.exe | by shimp208 for Utilities Bunu kurun ve açın.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile bilgisayara bağlayın.

Aşağıdaki kodları siyah ekrana tek tek yazıp enter basın. En son çıkan sonuçları resim çekip atın.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Veya Cihaz Açık Çalışıyorsa Aşağıdaki İşlemi Yapıp Resim Atın.

Cihazın arama yerinden

*#*#2846579#*#* Tuşlayın çıkan ekranda 3 numaraya basın. Tekrar çıkan ekranda 4 numaraya basın ve ekran resmini veya çıkan yazıları yazınız.
ustam tşk cihaz sadece test pointe işlem görüyordu tekrar chimerada halletim tşk

Geri
Üst Alt