İstek Huawei Y9 Prime STK-L21M 10.x.x FRP Yazılımı

Ustalar merhaba, Huawei Y9 prime telefonum var google accountta kaldı. Frp işlemi için dload dosyası arıyorum sd karta yazdırıp sürüm düşürmem gerekiyor.
C432 Android 9 yazılımlarını buldum ama 10 yazılım bulamadım. Elinde olan varsa veya bulabilen varsa atarsa çok sevinirim.

Android 9 olan bir yazılımı denedim olmadı 10 istiyor sanırım. C432 sürümünde telefonum başka sürüm yüklesem ne olur bilmiyorum. Teşekkürler.

Ustalar merhaba, Huawei Y9 prime telefonum var google accountta kaldı. Frp işlemi için dload dosyası arıyorum sd karta yazdırıp sürüm düşürmem gerekiyor.
C432 Android 9 yazılımlarını buldum ama 10 yazılım bulamadım. Elinde olan varsa veya bulabilen varsa atarsa çok sevinirim.

Android 9 olan bir yazılımı denedim olmadı 10 istiyor sanırım. C432 sürümünde telefonum başka sürüm yüklesem ne olur bilmiyorum. Teşekkürler.
Tr Tools , Chimera Sigma ve HCU açabiliyor frpyi. Sürüm düşürerek bu işlemi yapmak risklidir.

Gerek kalmadı hallettim teşekkürler.
Eski sürümüm STK-L21M 10.0.0.490 C432 versiyondu.
Yeni sürümüm STK-L21M 10.0.0.270 C185 Versiyon.
Aynı sorunu yaşayanlar şu videodan bakıp yapabilir. Konuyu editleyemediğim için buraya yazıyorum. Videonun açıklama kısmında C185 olan sürümün indirme linki ve yapılışı mevcut.

Geri
Üst Alt