Yardım Huwaei Ascend G7 Yanlış Update Yüklemesi Sonrası Açılmaması

Webthese

Üye
Merhaba,
Konu doğru açıldı mı yanlış mı oldu bilmiyorum hakkınızı öncelikle helal ediniz.

Huawei Ascend G7 cihazda Android 6 yüklü iken hafıza kartı yardımıyla tuş kombinasyonu ile 5.1.1 yüklemesi yapacak iken yanlışlıkla farklı (Yurt dışındaki G7 cihazlara uyumlu 5.1.1 update.app) yüklemesi sonucunda cihaz açılmıyor. Cihaz unlock değil sadece unlock mode ekranı (ses kısma + power) kombinasyonunda açılıyor. Telefonu normal açmaya çalışınca da Huawei ekranından sonra da sarı renginde çizgili ekran 1 saniye görünüp hemen gidiyor simsiyah ekran kalıyor (cihaz açık bu durumda PC’den görebiliyorum bağlı olduğunu).

Çözümü var mı yok mu?
Çözümü var ise İstanbul’da yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Merhaba,
Konu doğru açıldı mı yanlış mı oldu bilmiyorum hakkınızı öncelikle helal ediniz.

Huawei Ascend G7 cihazda Android 6 yüklü iken hafıza kartı yardımıyla tuş kombinasyonu ile 5.1.1 yüklemesi yapacak iken yanlışlıkla farklı (Yurt dışındaki G7 cihazlara uyumlu 5.1.1 update.app) yüklemesi sonucunda cihaz açılmıyor. Cihaz unlock değil sadece unlock mode ekranı (ses kısma + power) kombinasyonunda açılıyor. Telefonu normal açmaya çalışınca da Huawei ekranından sonra da sarı renginde çizgili ekran 1 saniye görünüp hemen gidiyor simsiyah ekran kalıyor (cihaz açık bu durumda PC’den görebiliyorum bağlı olduğunu).

Çözümü var mı yok mu?
Çözümü var ise İstanbul’da yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?
Çözüldü - Huawei Ascend G7-L01 Yazılım Yükleme

Üstadım attığın linkten değilde bir arkadaş yardımıyla Umt ile yaptık. Simdi bootloader kilidini açmak içinde Dc unlocker dan üyelik oluşturup 4 kredi aldım üyelik bilgilerim ile programa giriş yapıyorum ancak unlock butonu aktif olmuyor acaba kredim mi yetersiz?
hcu üzerinden dc unlockerden aldığınız kullanıcı adıyla ve şifreyle giriş yapabilirsiniz bootloader acmak yerıne bootlaoder kodunu oku kısmını secip bootloader kodunu alabilirsiniz sonra adb direver ile cmd ekranı ile aldığınız kod ile bootloader kildiin acabilirsiniz

Telefon açıldı bu seferde imei uçmuş :( ücretsiz bir şekilde repair yapabileceğim bi tools var mı acaba? yada hcu üzerinden hangi krediden kaçtane almam gerekiyor ?

Telefon açıldı bu seferde imei uçmuş :( ücretsiz bir şekilde repair yapabileceğim bi tools var mı acaba? yada hcu üzerinden hangi krediden kaçtane almam gerekiyor ?
Surumunuz hcu nun okuyabilecegi kadar düşükse hcu uzerindende yapabilirsiniz ama imei repair işlemini GSM cilere yaptirdigim için kredi konusunda bilgim yok ama şunu söyleyebilirim bootloader kodunu açmak için aldığınız 4 kredi imei repair için yetersiz kalacaktır sitede tools satışı var ama ne kadar bilmiyorum

selamun aleyküm abi telefonu tamirciye verdim. marsmallow yüklemiş ama sim kartı okuyor şebeke gelmiyor bütün güncellemeleri yükledim sd karttan ama olmuyor ne yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim.
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

selamun aleyküm abi telefonu tamirciye verdim. marsmallow yüklemiş ama sim kartı okuyor şebeke gelmiyor bütün güncellemeleri yükledim sd karttan ama olmuyor ne yapmam lazım yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt