Yardım Huwei Honer 10 Lite HRY-AL00A Google Play Store Sorunu

cek10

Üye
Huwei 10 Lte(HRY-AL00a) Play Store Nasil yukleye bilirme Google installer ve gmsinstaller isare yaradi her hangi bir cozum bilen varmi?onceden tesekkukler

Huwei 10 Lte(HRY-AL00a) Play Store Nasil yukleye bilirme Google installer ve gmsinstaller isare yaradi her hangi bir cozum bilen varmi?onceden tesekkukler
Galiba bu çim için üretilmiş bir model. Öncelikle unlock sonra root edin ve EFT Dongle ile google play paketi yükleyin. Ayrıca Türkçe de yapabilirsiniz.

Merhaba Silivriserdar efendim... İnşallah çok iyisinizdir... Ben de arkadaşım vasıtası ile Çinden Honor 10 lite aldım.... Ben de Google Play store yükleyemedim....Affınıza sığınarak sadece ROM yüklenmiş olsa Google Play Store ve Klavye dili Türkçe olmaz mı... Yine Affınıza sığınarak unlock sonrası root nasıl yapılabiliyor...Sağlıcakla kalın efendim

Merhaba Silivriserdar efendim... İnşallah çok iyisinizdir... Ben de arkadaşım vasıtası ile Çinden Honor 10 lite aldım.... Ben de Google Play store yükleyemedim....Affınıza sığınarak sadece ROM yüklenmiş olsa Google Play Store ve Klavye dili Türkçe olmaz mı... Yine Affınıza sığınarak unlock sonrası root nasıl yapılabiliyor...Sağlıcakla kalın efendim
Cihazın tam modelini ve bölgesini öğrenmek lazım.

Cihazın ayarlar yazılım kısmından imei kapatarak sadece derleme numarası kısmının resmini atarmısınız.

İlginize canı gönülden teşekkür ediyorum efendim... RABBİM mesleki hayatınızda kolaylıklar nasib eylesin inşaAllah... Değerli vaktinizi ayırdığınız için çok sağolun... Gaziantep'ten kucak dolusu sevgiler selamlar efendim

@silivriserdar, merhabalar yardımınıza ihtiyacım var. Çin'den gelen huwei honer 5 tablet getirdik. Yalnız Google play store yüklenmiyor. İçersindeki her şey çince. Bu durum nasıl çözülür?

@silivriserdar, merhabalar yardımınıza ihtiyacım var. Çin'den gelen huwei honer 5 tablet getirdik. Yalnız Google play store yüklenmiyor. İçersindeki her şey çince. Bu durum nasıl çözülür?
Nerede oturuyorsunuz
Yakın ustamız varsa yönlendirelim sizi bir baksın

Geri
Üst Alt