Hydra Tool Almak istiyorum. Önerirmisiniz?

Ben aldim cok pismanim bi halta yaramiyor soyliyim programi aciyorsun bakiyorsun bu program her seyi yapiyor ama hic bi sey yapmiyor kaldi elimde)

ustalar umt 5.1 Qfire kulanıyorum ama redmi not 7 geldi bugun efs sıfırlmak için ama cihaz hem efs sıfırlamadı hemde 10 kredi kesti böyle bi saçmak varmı bilgisi olan ustalar

Hydra Tool Almak istiyorum Arkadaslar. Onerirmisiniz?
Xiaomi modelleri icin esibenzewri olmayan tool olarak bilgilendim her islem icin imei repair ve mi account icin esi benzeri yok diye duydum. nasil? bilginiz varmi?
valla usta alma ben aldıgıma pişmanım umt candır.

Bende merak ediyorum bu aralar xiaomi konusunda bayağı güncelleme aldı kredili birçok işlemi kredisiz yapıyor yeni güncellemeyle en azından yazılan bu güncelleme notlarında ne kadar doğrudur kullananlar yazabilir mi? Mesela bende ufi var her işlem için kredi istiyor 3-4 defa yazılım yarıda kesildi kredi gitti iade alamadım. Kredisiz işlem yapılan (güncelleme notlarında yazılan) cihazlarda gerçekten işlem yapabiliyorsa şuan alınabilir gibi duruyor.

on numara beş yıldız iyiki yorumlara itibar etmemişim kullanmayı bilmek ile bilmemek arasında kalmış anlaşılan bazı arkadaşlar server hep açık daha kapalı denk gelmedi bu arada full kullanıyorum...

on numara beş yıldız iyiki yorumlara itibar etmemişim kullanmayı bilmek ile bilmemek arasında kalmış anlaşılan bazı arkadaşlar server hep açık daha kapalı denk gelmedi bu arada full kullanıyorum...

Neye göre, kime göre beş yıldız? Kendine ait Auth serveri sürekli kapalı. Kod hesaplamaları ve offline işlemler için kendi serveri tabiki 7/24 açık olacak, yoksa zaten toolu kullanamazsınız. Auth isteyen kilitli cihazlara işlem yapmadığı sürece beş yıldız diyemeyiz. Auth serveri açık gibi yorum yapmayın. Arayüz kullanıcı dostu değil ayrıca hiç stabil çalışmıyor tool. Çok iyileşmeye ve gelişmeye ihtiyacı var. Muadilleri olan UMT, NCK, EFT gibi toolların yanından geçemez. Tek güzel yanı senelik kullanım ücreti olmaması, haricinde eksikliği belli olmayacak bir tool

Çok kişinin canını yaktı bu araç.Çok iş yapıyormuş gibi ülke sınırı gibi güvenlik koymuşlar,ama güvenlik de ne güvenlik :) Laptopta kullanırken usb yokluğundan çoklayıcıya taktık diye banladı sunucusu. Neymiş efendim direkt porta takılacakmış. Tamam takalım edelim,banı açın. Oraya yazıyorum diğerine yönlendiriyor o gidip başkasına yönlendiriyor. Oyuncak gibi oynanıyor yani sizinle. Ban açılması 6 gün sürdü .Tabi bu sadece ürün temsilcisiyle iletişimimdi.

Auth sunucuları çalışmıyor kimseyi kandırmaya gerek yok koskoca 1 yıl içersinde 2 kez auth kullanabildim. Birinde zaten cihaz jtaglık oldu sağolsun hydra toolumuz boot partitionlarını güzelce yazdırdı cihazımıza :) O günden beri kaldırdım attım kenara. Almak isteyen alabilir elbette iş yaptığı vardır ancak piyasada özgeçmişi olmayan araçlar yarın bir gün piyasadan tak diye kaldırılırsa bu aracı kullananlar ne yapacak emin değilim. Kullanmayı bilen bilmeyenle alakası yok stabil çalışmıyor.Hataları ve geliştirilmesi gerek.

UMT+NCK ikilisinden şaşma derim.

Geri
Üst Alt