Yardım iCloud Bypass Hakkında Genel Bilgi

enesbasar1

Üye
Arkadaşlar araştırdığım ve yaptığım kadarıyla bu icloud bypass işi genelde server üzerinden yapılıyor. Şuan için 1-20 gün içerisinde açılan ve fiyatı uygun olan serverlar kapalı. Hızlı 1-7 gün içinde açan serverların fiyatları ise faiş fiyatlardan yapılıyor. Şimdi benim öğrenmek istediğim şunlar ;

1) EFT Pro ile Hello Screen bypass yapsam cihaz şebeke verir mi? Uygulama indirmek için cihaza yeni iCloud açabilir miyim? Cihazı güncelleme veya sıfırlama durumunda icloud ister mi?

2) EFT Pro ile Bypass için tonlarca video var ama anladığım kadarıyla SN numarası değiştirilerek yapılıyor (purple mod) bunun için illaki DCSD kablosu şart mı ?

1.guncelleme yaparsan veya sifirlama yaparsan eski iCloud ister.2. yeni iCloud da kullana bilirsin.

şebeke de gider . Allah işini avand eləsin inşallah

Merhaba eft pro pasccode işlemini çok iy yapıyor.Pascode işlemini 10-15defa yapmışım sorunsuz çalışıyor Şebekede geliyor ancak format ve güncellenme sonrası eski icloud hesabı ister.Ancak Hello screen biraz sorunlu sn numara değiştirmen lazım.Docsid cablo lazım.Ancak docsid cablo sifraiş versemde yenede SN numara deöiştirme konusunda başarılı olamadım.Bildiğim kadrılada SN numara değiştirdikde şebeke gelmiyor.

Geri
Üst Alt