Yardım iCloud Hesabı Silen Telefoncular Bunu Nasıl Yapıyor

J_ISGANDAR

Üye
Salam. iCLOUD remove edən servislər bunu necə edir? Mən ip box (2) və server ilə edildiyin eşitmişəm. Bilgisi olan varsa paylaşsın. Təşəkkürlər!

Apple firmasından çalışan tanıdıkları vardır belki :)
Mən Azərbaycanda yaşayıram. Burda bəzi telefoncu servislər icloud silinməsi üçün xidmət göstərirlər. Bir-iki dəfə müraciət etmişəm, uğurlu olub. Əsasən, telefon işlək vəziyyətdə və menu-da icloud olduqda parolu tapa bilirlər. Bir bilginiz varmı?

Mən Azərbaycanda yaşayıram. Burda bəzi telefoncu servislər icloud silinməsi üçün xidmət göstərirlər. Bir-iki dəfə müraciət etmişəm, uğurlu olub. Əsasən, telefon işlək vəziyyətdə və menu-da icloud olduqda parolu tapa bilirlər. Bir bilginiz varmı?

@iphonesimlok bu konuda bilgi sahibidir.

Salam. iCLOUD remove edən servislər bunu necə edir? Mən ip box (2) və server ilə edildiyin eşitmişəm. Bilgisi olan varsa paylaşsın. Təşəkkürlər!
Benim merak ettiğim ve cevap bulamadığım bir konu. Fakat öyle tahmin ediyorum ki Apple ile anlaşmalı veya serverlarına erişim yetkisi bulunan bazı unlock siteleri aracılığıyla hallediyorlar..

Benim merak ettiğim ve cevap bulamadığım bir konu. Fakat öyle tahmin ediyorum ki Apple ile anlaşmalı veya serverlarına erişim yetkisi bulunan bazı unlock siteleri aracılığıyla hallediyorlar..

Cavabını axtarıb tapa bilmədiyim bir mövzudur. Mən də apple ilə əlaqəsi olduğun düşünürəm və ya dediyim kimi, server. Box ilə düzələ bilən birşey deyil məncə

Məsələn bu sayt kimi ola bilər.
ttps://appleiphoneunlock.uk/network/Special%20Services/Activation%20Lock

İphone 7 var, format atılıb icloud istəyir. Bu səhifədə yoxladım, 27$ istəyir (1-24 saat müddətində). İstifadə etmisiz bu servisdən? Ödəniş etmək istəyirəm.

Əgər cəhd və nəticə əldə etsəniz. Bizə deyin.

Cihaz açıksa mail yolu ile hallediliyor yok değilse fatura ile halledebilirsiniz faturanızda yoksa hiçbir çözümü yok benim bildiğim teknik servisin de yetkisini aşıyor bu durum bu yüzden direk apple ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

genelde simlock ve icloud açan firmalarla yapıyorlar ama donanımsal olarak mümkün.. Diğer modelleri bilmiyorum iphone 6'da İşlemci, Ram, Baseband Cpu, Baseband Eeprom IC değiştirirseniz icloud kalkıyor, tabi bu parçalar için hurda icloudsuz iphone'a ihtiyaç var... bunu hangi deli yapıyor derseniz buradan bir delinin videosunu izleyebilirsiniz.. (Forumda yapan varsa sizde delisiniz valla, bunu hakaret olarak değil iltifat olarak söylüyorum... sabrınıza ve yeteneğinize hayranım)

Cihaz açıksa mail yolu ile hallediliyor yok değilse fatura ile halledebilirsiniz faturanızda yoksa hiçbir çözümü yok benim bildiğim teknik servisin de yetkisini aşıyor bu durum bu yüzden direk apple ile bağlantıya geçmeniz gerekiyor.

Yapan servisler var. mail yolu ile dediyinizi bilirem, amma icloud gmail, mailru ve s kimi mail ile açılıbsa, mail quraşdırmaq olmur axı

genelde simlock ve icloud açan firmalarla yapıyorlar ama donanımsal olarak mümkün.. Diğer modelleri bilmiyorum iphone 6'da İşlemci, Ram, Baseband Cpu, Baseband Eeprom IC değiştirirseniz icloud kalkıyor, tabi bu parçalar için hurda icloudsuz iphone'a ihtiyaç var... bunu hangi deli yapıyor derseniz buradan bir delinin videosunu izleyebilirsiniz.. (Forumda yapan varsa sizde delisiniz valla, bunu hakaret olarak değil iltifat olarak söylüyorum... sabrınıza ve yeteneğinize hayranım)

Bəzi servislər var işləmci, ram dəyişmədən bu işi edən. Telefon update edilib icloud tələb edir, amma aktiv edirlər. icloud login unudulub, parol bilinirsə, logini tapırlar. amma necə?

icloud açanların bazıları icloud mail adresini bulabiliyor bu işi yapanlar var.... Ayrıca şifre biliniyorsa Apple Serviste bazen açabiliyor...

yabancı bi forumda ismini vermicem tabi ki bu işi yapan var adam yazmış:

"APPLE ICLOUD ID FIND BY IMEI [name + mail +phone] |||ONLINE|||"

icloud açanların bazıları icloud mail adresini bulabiliyor bu işi yapanlar var.... Ayrıca şifre biliniyorsa Apple Serviste bazen açabiliyor...

yabancı bi forumda ismini vermicem tabi ki bu işi yapan var adam yazmış:

"APPLE ICLOUD ID FIND BY IMEI [name + mail +phone] |||ONLINE|||"

ismini mesajda yaza bilersinizmi?

sormak istediklerinizi sorabilirsiniz yardımcı olayım

icloud hesaplarını ben yurtdışındaki apple servisinde tanıdıgım kişilerle çözüyorum

Geri
Üst Alt