Yardım iCloud Hesabı Silen Telefoncular Bunu Nasıl Yapıyor

Hocam internette bi videoda tıpkı androiddeki gibi bi boxu olduğunu görmüştüm varmı böyle birşey ?
box olayı yalan dolan olan birşey iphonede box olayı sadece emmc hafızasını proğramlamak için işe yarar birde sim kartı olmayan tableterin icloudunu açmaya yarıyor ama normal bir iphonen icloud hesabını box ile açamazsın

Icloud kilidli cihazları necə kiliddən açmaq olar? Parolu bilinib, logini unudulan icloud logini necə tapılır? Kömək edə bilərsinizmi?
qardas men sene basa salim her olkenin faktura hesabi olur onun saxtasini cixaribn icloud acirlar basqa yolu yoxdu menim turkiyede iclouda caluisan dostum var fikirles qardas icloud adi isciye en azi maas 3000 dolardi hansi risk eder ozun fikirles

qardas men sene basa salim her olkenin faktura hesabi olur onun saxtasini cixaribn icloud acirlar basqa yolu yoxdu menim turkiyede iclouda caluisan dostum var fikirles qardas icloud adi isciye en azi maas 3000 dolardi hansi risk eder ozun fikirles
hec kim risk etmir.ishi bilene tapsirmaq lazimdi

hec kim risk etmir.ishi bilene tapsirmaq lazimdi
mende iclouda dusmus telfonlari aciram rusiyda ytasiyan bir dostum vasitesi ile dediyim kimi saxta faktura ile basqa yolu toxdu kim deyir serverle inanimiram bos sohbetdi sen fikirles dunyanin en boyuk sirketi 100 dollara gore adini batiracaq birde sene deyim mesel ucun menim senin icloudana girib gizlice baxdim duzdu.mene avtomatik yazirlar ki niye girdin o iclouda sebeb avtomatik gorunur qardas

mende iclouda dusmus telfonlari aciram rusiyda ytasiyan bir dostum vasitesi ile dediyim kimi saxta faktura ile basqa yolu toxdu kim deyir serverle inanimiram bos sohbetdi sen fikirles dunyanin en boyuk sirketi 100 dollara gore adini batiracaq birde sene deyim mesel ucun menim senin icloudana girib gizlice baxdim duzdu.mene avtomatik yazirlar ki niye girdin o iclouda sebeb avtomatik gorunur qardas
sohbet Kiminse icloduna girib baxmagdan getmir.amma ki konsultanla danisada Komeklik edir

Geri
Üst Alt