iCloud Kilitli iPhone Almak

Merhaba arkadaşlar icloud kilitli iphone almak mantıklı mı? Sitede icloud kilidini kaldırmayla ilgili konu var. bu cihazı satın alıp burdan kırdırmak istiyorum. Bu mümkün mü? Biliyorsunuz kilitli cihazların fiyatı epey düşük oluyor.

Cihazın temizliğine bakmak gerekiyor.Lost modunda olan cihazlar bildiğim kadarıyla açılmıyor.(BlackList)

Merhaba arkadaşlar icloud kilitli iphone almak mantıklı mı? Sitede icloud kilidini kaldırmayla ilgili konu var. bu cihazı satın alıp burdan kırdırmak istiyorum. Bu mümkün mü? Biliyorsunuz kilitli cihazların fiyatı epey düşük oluyor.
Almamanızı tavsiye ederim.

icloudlu cihaz gerçekten şifre unutulmuş ise bir şekilde açılır. Yani clean modda ise. Ama Lost modda ise yine bir şekilde açılıyor ama adı üstünde lost mod yani kayıp veya öteki türlü yani buda ileride başınıza dert açabiliyor. Paranız boşa gidebiliyor. Bu yüzden tavsiye etmem almanızı. 10 cihazdan bir tanesi temiz sorunsuz çıkar .

İCloud lu alıp açtırsanız yine icloudsuz fiyatına gelmiş olur açmasıyla.

Geri
Üst Alt