Bilgi Infinix X652a Hot S5 IMEI Repair İşlemi

Merhaba arkadaşlar ; bundan daha önce bu konuda sizlerden yardım istemiştim. çözümü kendim buldum.siz değerli arkadaşlarımla da paylaşmak istedim.

Öncelikle arkadaşlar buradaki Maui Meta Sürümü İndirin
Maui Meta İndir

Not : Diğer sürümlerin hiçbirinde başarılı olamadım.

Arkadaşlar ;

adım 1 : Öncelikle şarjınızın kesinlikle %60 dan fazla olmasına özen gösterin.

adım 2: Mtk driverlerınız kurulu değilse indirin. MTK driver indir

adım 3 : Telefonun ayarlar kısmından, geliştirici seçeneklerini ve oem kilit açma'yı aktif edin.

adım 4: Cihazının arka kapağı komple kolayca çıkıyor, bataryanın soketini çıkartın ve en az 5 dk bekleyin.

adım 5 : maui meta programını açık konuma getirin.

adım 6 : daha önce söktüğünüz bataryanın soketini geri takın. telefonun açma tuşuna basarak, aynı anda bilgisayarınıza usb kablo ile bağlayın. ortalama 3 saniye açma kapama tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. Maui meta mod yazısını görene kadar, basmaya devam edin.

adım 7 : maui meta programında hiçbir ayara dokunmadan, Connet butonuna basın.

Screenshot_2.png

adım 8 : Herşey sorunsuz ilerler ise ; programın sol alt köşesinde yeşil olarak connected yazacaktır. Programın sağ üst sekmesinden "Search Tool" yazan yere "IMEI Download" yazarsanız . geriye kalanı basit bir şekilde halledeceksiniz.
Screenshot_3.png

Önemli Notlar : Bilgisayarınız telefonu görmüyor ise ; telefonuzun şarj soketini değiştirin. genelde data ayakları hasarlı oluyor. Bilgisayar mtk driver'larını görmüyor ise, driverleri silip yeniden kurun.

Daha önemli not: Maui meta tüm sürümlerini tek tek denedim. şuana kadar diğer sürümlerde olmuyor, verdiğim ile halledin.

takıldığınız yer olursa, konu altından yazın cevaplarım

En kıymetli not: Bu forumu sevmemde ve bana çok yardımları geçen @silivriserdar ve @Hsyn.2121 ustalarıma çok teşekkür eder, herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt