TWRP + ROOT Inova MX1086 Tablete TWRP

• Konbuyu başlatan natulanka
  • Başlangıç tarihi
N

natulanka

merhaba daha önceki konulara baktım ama bu tablet için twrp bulamadım.
açıkcası tablete twrp kurum yedek alıp 8.1 oreo kurmayı denemek istiyorum ama ne twrp bile bulamadım yardımcı olurmusunuz.
tablette her uygulamada açıldıktan bir süre sonra uygulama kapanıyor sürekli bu sorun olduğu için android sistemi değiştirmek istiyorum.
virüs taraması yaptım cclear gibi programlar kurup temizlik yaptım ama bir fayda göremediğim için son çare sistemi değiştirmek istiyorum

merhaba daha önceki konulara baktım ama bu tablet için twrp bulamadım.
açıkcası tablete twrp kurum yedek alıp 8.1 oreo kurmayı denemek istiyorum ama ne twrp bile bulamadım yardımcı olurmusunuz.
tablette her uygulamada açıldıktan bir süre sonra uygulama kapanıyor sürekli bu sorun olduğu için android sistemi değiştirmek istiyorum.
virüs taraması yaptım cclear gibi programlar kurup temizlik yaptım ama bir fayda göremediğim için son çare sistemi değiştirmek istiyorum

Cihazın yazılımı varsa yazılımın içinden recovery.img atmanız lazım.

Eğer yazılımı yoksa cihazdan yazılımı veya recovery.img çekmemiz lazım.

Son düzenleme:
malesef yazılımı yok recovery.img nasıl çekilir

daha önce root atmak istiyen bir arkadaşda boot ve recovery img linki hala mevcut linkte var. boot ve recovery img dosyalar.rar
ama olur mu yoksa benim tabletten tekrar çekmem mi gerek?
size şahsi olarak mesaj atmak istedim ama öyle bir şeçeneği bulamadığım. sizin arkadaşa verdiğiniz linki mesaj yoluyla ilettiğiniz yazdığı için tekrar konu açmak istedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
daha önce root atmak istiyen bir arkadaşda boot ve recovery img linki hala mevcut linkte var. boot ve recovery img dosyalar.rar
ama olur mu yoksa benim tabletten tekrar çekmem mi gerek?
size şahsi olarak mesaj atmak istedim ama öyle bir şeçeneği bulamadığım. sizin arkadaşa verdiğiniz linki mesaj yoluyla ilettiğiniz yazdığı için tekrar konu açmak istedim.
İşlemci nedir cihazın?
Bunlar bu cihazın orjinal dosayası olduğuna eminseniz yaparız

işlemcisi: ARM Cortex-a53 @ 1.30 Ghz.
orjinal dosyası olduğuna emin değilim ama cihazın marka model aynı. tarif ederseniz kısa süren bi işlemse hemen recovery img yi çekiyim. cihazın geliştirici şeçenekleri açık.

işlemcisi: ARM Cortex-a53 @ 1.30 Ghz.
orjinal dosyası olduğuna emin değilim ama cihazın marka model aynı. tarif ederseniz kısa süren bi işlemse hemen recovery img yi çekiyim. cihazın geliştirici şeçenekleri açık.
Hazırladım birtane deneyebilecekmisiniz?
Upload ediliyor şuan

yani bu recovery.img yi şimdi ne yapmam lazım :) bunu kurunca twpr mi kurulcak yoksa roommu atılmış olcak?

öncekikle rar şifresi:gsmturkey
nette araştırıyorum ama bu recovery i bilgisayardan tablete kurcak güzel bir program söylermisiniz.
yani şöyle açıklayım daha önce 3-4 telefona deneme amaçlı root attım yazılım yükledim ama nette ayrıntılı sırasıyla her işlem anlatılan bilinen işler.
ama bu tablettin nette artık hiçbir eseri yok. bir iki program denemedim ama recovery dosyasını görmüyorlar. fazla bilgim yok biraz ayrıntılı yardımcı olurmusunuz. hem ben hemde sonradan bu tableti kullananlar bilgilenmesi için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
tableti gören bir suit programı bulamadım recovery yi deneyemedim yardımcı olurmusunuz

tableti gören bir suit programı bulamadım recovery yi deneyemedim yardımcı olurmusunuz
Ben şuan müsait değilim yarın sabah saatinde müsait olurum 10:00 gibi. İsterseniz ozaman bağlanıp bakabilrim

o saatlerde müsait olmuyorum bir gösterirseniz denerim en azından yarın e kadar

fastboot u denerim ama sonra fastboot boot twrp img derken ne demek istediğinizi anlamadım
Bilgisayarınızda adb minimal 1.4.3 kurulu olsun. Yoksa indirin kurun.

Ardından CMD açın.

Cihazınızı sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.
Cihazınızı ayarlardan usb hata ayıklama ve oem kilidini açın.

CMD ekranına aşağıdaki kodları girin.

adb reboot bootloader

fastboot oem unlock

Cihaz unlock olup sıfırlama olacaktır.

Ardından tekrar cihazınızı kurun ve usb hata ayıklama ve oem kilidini açıp bilgisayara bağlayın.

Ardından

adb reboot bootloader

fastboot boot twrp.img

yazın. Twrp.img dosyası C diski adb içinde olacak.

yani bu yol ile kendi tabletime uyumlu twrp mi yapmış olcam?
img dosyasını nasıl kullancam ne işe yarıyor
tablete uyumlu suit programı bulamıyorum

Geri
Üst Alt