Yardım IOS Ekran Kilidi Kaldırma

Root88

Yasaklı
selamun aleykum oncelikle

sizden kucuk bir konuda yardi isteyecekdim elimde iphone 7plus marka cihaz var ve ekran sifresi var cihazda
cihazi JAILBREAK yaptim checkra1n ile ama bilgisayara baglayip frpfile gibi exploitlerle acmaya calisyorum ama cihazda ekran sifresi oldugu icin hicbir sekilde pc baglanmiyor sadece 3utool baglaniyor oda dfu moda baglaniyor yazilim atmak istemiyorum cunki ios 15 gececek ve hic sekilde mudale edemiyecegim sonra

farkli bir metod ucretli ucretsiz aklina gelen varsa yardimci olabilrmi simdiden cook tesekur ederim herkese

Merhaba içindekiler silinmeden desen kilidi sanmıyorum kırılsın.​

Merhaba içindekiler silinmeden desen kilidi sanmıyorum kırılsın.
onemli degil hocam icindekiler ama cihaz hicbir tool baglanmiyor frpfile deniycekdim bormuyor sadece dfu moda giriyor ios dusuk jailbreak yaptim ama baglanmiyor hatda ekran sifresi var diye cihaz sarj bile almiyor bagliyken pc

onemli degil hocam icindekiler ama cihaz hicbir tool baglanmiyor frpfile deniycekdim bormuyor sadece dfu moda giriyor ios dusuk jailbreak yaptim ama baglanmiyor hatda ekran sifresi var diye cihaz sarj bile almiyor bagliyken pc
Öyle birşey mümkün değil. DFU moda alınca direk iTunes yazılım yükler.​

Öyle birşey mümkün değil. DFU moda alınca direk iTunes yazılım yükler.
evet yukluyor ama 15.2 yuklenecek ios yukselmesini istemiyorum daha sonra jailbreAK BILE YAPAMAM ONERE BILECEGINIZ DURUM YADA TOOL VARMIDIR

evet yukluyor ama 15.2 yuklenecek ios yukselmesini istemiyorum daha sonra jailbreAK BILE YAPAMAM ONERE BILECEGINIZ DURUM YADA TOOL VARMIDIR
Direkt kendi üzerindeki sürümü manuel indirip yükleyin.

Geri
Üst Alt