Yardım İPhone 4 WhatsApp Sorunu

reis4747

VIP Üye
40441207661931433f5a375d529bad21.jpg

iphone 4 jailbreak yaptım whatsap yükledim şimdide bu hatayı veriyor

cihazın hatsız bir şekilde jailbreak olması lazım
cydianın Kaynak kısmında "düzenle" ve ardından "ekle" butonları ile kaynak ekle
ekleyeceğin kaynak beta+unlimapps+com (artılı kısımları nokta yap)
kaynak eklendikten sonra arama kısmına AppAdmin yaz ve tweaki kur
whatsappı normal bi şekilde indirip sildiğin için bulut şeklinde bi simge oluyor
arama kısmından uygulamanın açıklamasına tıklamadan bulut simgesine basılı tut.
ardından downgrade de (iki defa gelirse iki defa de).
fazla aşağılara inmeden 4-5 sürüm öncesini kur(eğer sürüm desteklenmiyor güncelleyin derse silip yüklediğiniz sürümün biraz daha yenisini kur)
telefon numaranı aktif hale getirip uygulamayı güncelle

dip not: yerinde olsam yeni bir cihaz alırdım :D

cihazın hatsız bir şekilde jailbreak olması lazım
cydianın Kaynak kısmında "düzenle" ve ardından "ekle" butonları ile kaynak ekle
ekleyeceğin kaynak beta+unlimapps+com (artılı kısımları nokta yap)
kaynak eklendikten sonra arama kısmına AppAdmin yaz ve tweaki kur
whatsappı normal bi şekilde indirip sildiğin için bulut şeklinde bi simge oluyor
arama kısmından uygulamanın açıklamasına tıklamadan bulut simgesine basılı tut.
ardından downgrade de (iki defa gelirse iki defa de).
fazla aşağılara inmeden 4-5 sürüm öncesini kur(eğer sürüm desteklenmiyor güncelleyin derse silip yüklediğiniz sürümün biraz daha yenisini kur)
telefon numaranı aktif hale getirip uygulamayı güncelle

dip not: yerinde olsam yeni bir cihaz alırdım :D
dediğin hepsini uyguladım enson blutut şeklindeki simgeye tıkladığımda indiriyor basılı tuttugumda bişey çıkmıyor downgrade yazısı çıkmıyor

dediğin hepsini uyguladım enson blutut şeklindeki simgeye tıkladığımda indiriyor basılı tuttugumda bişey çıkmıyor downgrade yazısı çıkmıyor
benim dediğmi yaparmısınız silin whatsappi app admini yukleyin daha sonra girin applestoreye whatsappa girn orda eski versiyounu yukleyin 2.18.81 muhtemelen bu version olacak yukleyin duzelecektir

evet whatsap indir deyince eski version diyor tamm diyorum indiriyor açıyorum yukardaki hatayı veriyor bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız son kullanılan whatsap numarasıyla kayıt olun diyor

evet whatsap indir deyince eski version diyor tamm diyorum indiriyor açıyorum yukardaki hatayı veriyor bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız son kullanılan whatsap numarasıyla kayıt olun diyor
versionlari seçe biliyormusunuz peki ? çünki daha eski bir version yükleyeceksiniz bundan önceki versionu indiriyordur o

version seçemiyorum ustad itools 4 ile WhatsApp(v2.18.41.18) bunu buldum kurdum bundada apple kimliği istiyor kimliği girince geri atıyor

version seçemiyorum ustad itools 4 ile WhatsApp(v2.18.41.18) bunu buldum kurdum bundada apple kimliği istiyor kimliği girince geri atıyor
onla olmiyacak hocam bide verdigm repodaki whatsapp++ yukle dene

app admin'i cydia'ya kurarken sürüm düşür deyip 1.0r-101'i seçip işlemlere devam edin sonra app store da whatsapp bulut simgesine basılı tutunca downgrade çıkıyor sonra ana ekrana gelince yüklendiğini göreceksiniz. yüklendikten sonra tarih hatası verecek whatsapp'ı kapatmadan geri çıkın ayarlar saat tarihten 7 temmuz 2018 i seçip devam edin sonra bir sonraki aşamada whatsapp içerisinde yine tarih hatası verecek orada da tekrar ayarlardan tarihi otomatik yapın devam edin whatsapp kurulacak hayırlı uğurlu olsun

Geri
Üst Alt